Koç Burcu Mart 2018 Aylık Yorumu

Aylık koç burcu yorumunuzda bu ay uzakta yaşayan sevdiklerinizle bir araya gelebilir onları ziyaret edebilirsiniz. Ya da kendi evinize misafirler gelebilir. Bir süredir görmediğiniz insanları görme şansınız olacak. Bu ay iş, meslektaşlar, sağlık, borçlar, sorumluluklar ve evcil hayvanlar alanında güçlü bir dolunayla başlayacak. 2 Mart tarihinde meydana gelen dolunay ile birlikte bu etkisi gelecek altı ay boyunca orada olacak. Önümüzdeki günlerde çok çalışmanız gerekebilir. Çok fazla sorumluluk sahibi olabilirsiniz. Bu nedenle lütfen hazırlıklı olun ve verilen işleri zamanında tamamlayın. Meslektaşlarınız faaliyetleri tanımlamada büyük rol oynayacaktır. Bu yüzden, onlarla samimi olmaya çalışın. Küçük sağlık endişeleri olabilir ve bununla ilgilenmeniz gerekir. Bu dolunay yükümlülüklerinizle aydınlanır, bu nedenle tüm mücadelelerinizle yüz yüze bir çatışma olabilir.

Mart ayında ilk haftanın sonunda, Venüs ve Merkür kendi benliğin, bakış açısına, hırslarına, fiziksel görünüş ve kişiliğe yönelik alanı etkileyecek. Bu hareket sizi büyüleyecektir. 23 Mart tarihine kadar kişisel hayatınızda birçok değişiklik göreceksiniz. Dış görünüşünüz olarak da kendinizi çekici hissedebilirsiniz. Merkür ve Venüs birleşimi, iyi şeyler konuşmak ve böylece insanları size çekmek için çok iyi enerji verecek. İnsanlar üzerinde pozitif etki yaratacaksınız. Başkalarının dikkatini kolay bir şekilde çekeceksin. Bu nedenle karşınıza çıkan fırsatlardan faydalanın.

Kişisel ve mesleki alanlardan yeni fırsatlar alacaksınız. Yeni karlı bir fırsat olabilir. Bu nedenle kendinizi güzel bir şekilde sunun. Yeni bir iş teklifi alabilirsiniz. Bire bir görüşmeler de görülür. Yeni anlaşmalar ve sözleşmeler de ortaya çıkabilir. Bu ay kariyeriniz için de çok önemli bir zaman olmalıdır. Yeni sorumluluklar da ortaya çıkabilir. Kariyerinizde yükselişe geçmeye başlayabilirsiniz.

Koç burcu bu ay aşk hayatında ciddi kararlar alınabilir ve bekarlar evlilik yolunda ilerleyebilir. Evlilik ve ilişkilerde ortak istekler gerçekleşebilir. Sevdiğiniz insanın size yapacağı bir sürpriz ya da jest de çok hoşunuza gidecek. Bu ay sevdiğinizden daha fazla ilgi ve alaka bekliyor olacaksınız. Bekar olanlar ise karşı cins üzerinde etki bırakacaklar ve sizden hoşlanan birileri olabilir.

Merkür 23 Mart tarihi yani ayın son haftasından itibaren yavaşlamaya başlayacak. Bu yüzden de yavaşlamaya hazır olmalısın. Bu gezegen yavaşlarken iletişim ile ilgili projelerde karışıklık olabilir. Lütfen projelerinizi 23 Mart tarihinden önce bitirin. Elektronik verilerinizi kaydedin ve elektronik cihazlarınızda da sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status