Koç Burcu Kasım 2017 Aylık Yorumu

Aylık koç burcu yorumunuzda bu ay dördüncü dolunayda dolunay 2.evinizi, eşyaları, aile, konuşmaları ve maddi varlıkları kaplayacak. Bu dolunay, mali projelerde bazı tamamlamaları gösteriyor. Yeni yarı zamanlı bir iş veya yeni bir para kazanma anlaşması arıyor olacaksınız. Mali durumunuz biraz dalgalı olabilir, bu nedenle ekstra para harcamak için uygun bir zaman değil. Kariyer ve eğitim sektörü de önemlidir, çünkü orada da dalgalanmalar olabilir. Bu hafta en önemli şey harcamalarınız ve bütçenizi kontrol etmek olacak.

2017 yılının Kasım ayında koç burçları Merkür etkisinde olacaklar. Bu da iletişim, teknoloji ve elektronik alanını etkileyen gezegen olarak yabancı seyahatlerin, dış ilişkilerin, yüksek öğrenimlerin, öğretim, yayıncılık, maneviyat ve felsefenin 9.evine taşınacaktır. Bazı araştırmalar yapabilirsiniz. Daha fazla çalışmanız ve kendinizi bazı konularda geliştirmeniz gerekebilir. Çalışmalar ve kariyerle ilgili eğitim de görülüyor.

Evlilik, kişisel ve mesleki ilişkiler, anlaşmalar, sözleşmeler ve açık düşmanların 7.evi Mars tarafından tetiklenir. Ortaklıklar ve yeni fikirlere sahip olabilirsiniz. Lütfen başkalarını kararlarınıza takip etmeye zorlamayın. Ortaklarınızla uğraşırken çok dikkatli olmalısınız.

  • 22 Ekim – 8 Kasım: Bu ayın ilk çeyreğinin karşısındaki Mars, rekabetçi ruhunuzu, başkalarının tehditkar bulabileceği bir şekilde yükseltir. Başarılı olmak istediğiniz için bu durum sizi zorba ve agresif Öfke ve hayal kırıklığının yanı sıra diğer insanlar sizin yolunuza taş koyabilir veya doğrudan karşı koyabileceğiniz engeller olabilir. Kazanmak artık daha zor hal alacak, bu nedenle rakiplerinizi dikkatlice seçin veya geri çekilin.
  • 4 Kasım – 17 Kasım: Dolunay Kasım 2017 tarihinde sizi daha hassas, sezgisel, duygusal ve romantik hissettirecek. Sabırlı, açık fikirli ve esnek olacaksınız. Özellikle dostluk, aşk ve romantizm bu süreçte etkili olacak. Eşiniz ve sevdiklerinizle derin ruhsal bir seviyede bağ kurabilmelisiniz. Bu dönem aşık olmak ve gerçek ruh eşini bulmak için harika bir dolunay sizleri bekliyor.
  • 5 Kasım – 13 Kasım: Merkür kendinizi açık ve sorunsuz bir şekilde ifade etmenizi sağlar. Bu, herhangi bir hayat alanında, iş dünyasında, işyerinde veya kişisel ilişkilerde daha iyi anlaşma yapmak için ideal zamandır. Yakınlarda arkadaşlarınız veya aile arasında herhangi bir zorluk olması durumunda, arabulucu olarak da önemli bir rol oynayabilirsiniz. İşe başvurun, ticaret yapın, sözleşmeleri imzalayın, plan yapın ve sınavlara girin.
  • 18 Kasım – 17 Aralık: Yeni Ay Kasım 2017’den itibaren tutku, dostluk, mutluluk ve başarı getirecek. Denemek ve küçük değişiklikler yapmak için iyi bir ay fazı diyebiliriz. Yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir sayfa açmak veya yeni bir projeye başlamak için en iyi zaman 3 Aralık dolunaydan önce olacak.
  • 21 Kasım – 2 Aralık: Güneş etkisi istediğinizi elde etmeyi kolaylaştırır. Güveniniz ve pozitif enerjiniz, yardımsever insanları da çekerken direnci de azaltacaktır. Bu, kişisel ve kariyer hedeflerinize ulaşmaya çalışmak için iyi bir zamandır. İç sakinlik ve denge, ilişkilerinizi daha uyumlu ve üretken kılacak. Özellikle erkekler ve güçlü kişiler bu süre içerisinde güçlü yanlarını ön plana çıkaracaklar. Daha cesaretli kararlar alabilirsiniz. Ertelediğiniz şeyler için ihtiyacınız olan enerjiye sahip olacaksınız.

Koç Burcu Kasım 2017 Aşk Hayatı ve İlişkiler Yorumu

3 Kasım’da güneş-Neptün üçgeninde yeni bir şeyler başlatmaya ilham veriyor. Plansız ilerlemek yerine bir sonraki adımınıza biraz hayal gücünü ve yaratıcılığı enjekte edin. Aşk, bazı ön koşullardan yararlanır. Aşk tanrıçası Venüs yedinci günü Akrep’in güçlü evine geldiğinde, kıskançlık ve sahiplenme her zamankinden daha büyük bir rol oynamaktadır. Suçlamalar yapabilirsiniz, güven problemleri olabilir. Merkür 28 Kasım‘da Satürn’ü etkiler ve aranızdaki bağ artar. Küçük şeyleri sorun haline getirmekten çekinin. İlişkinizde sorun yaratmaktan bu ay kaçının.

Koç Burcu Kasım 2017 İş Hayatı ve Kariyer Yorumu

Neptün etkisi ile 3 Kasım‘da yaratıcı bir projeden elde edilen kazançlar önemli olabilir. Aynı gün dolunay her zamankinden daha fazla maaş veya para kazanma gösterir. Eğer işler için görüşme yaptıysanız, bu etkinlikte karlı bir teklif elde edebilirsiniz. İyi bir iş teklifi de alabilirsiniz. Yayıncılık, hukuk veya seyahatleri içeren olağandışı girişimler, 11 Kasım‘da başarıyla tamamlanacak. Satürn, Uranüs’ü benzersiz kılar. Sabit bir maaş almak ve 18 Kasım civarında bir komisyon kazanmak arasında seçim yapmak zorunda kalırsanız, ikinci seçiminizi yapın. İşte o zaman yeni ay satış becerilerinizi artıracaktır. Ticari hayatta ya da yeni işinizde, yeni kazanç kapılarında daha fazla para kazanma şansınız olacaktır.

Koç Burcu Kasım 2017 Sağlık Yorumu

Tatil öncesinde bir detoks harika bir yol olabilir. Sadece birkaç gün taze meyve suları ve bol su içmek sizi tazelenmiş ve canlanmış hissetmenize neden olabilir. Bununla birlikte, devam eden sorunları çözmek ve gömülü hisleri serbest bırakarak sizi gençleştirebileceği duygusal bir detoks da iyi bir fırsattır. Bu ay güzelliğinize ve özellikle cilt bakımına dikkat etmeniz gerekiyor. Organik, çevre dostu güzellik ürünleriyle denemeler yapabilir, bakımınıza önem verebilirsiniz. Sağlıklı alışkanlıklar kazanacağınız bir ay olacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status