Koç Burcu Kadını ile Koç Burcu Erkeği Uyumu

Koç burcu ateş elementinin burçlarından biridir. Bu yüzden göz önünde olmayı seven, cesur, içgüdülerinin peşinden giden, hareketli ve istekli olan koç burcu çiftinin uyumu doğal kabul edilir. Ortak noktalar bulmakta çok zorlanmayacaklardır. Birbirlerinin özgürlük alanlarına karşı saygılıdırlar.

Enerjik, heyecanlı ve uyumlu bir beraberlik kurarlar. Bu şekilde çevrelerindeki insanlara da yaşam enerjisi verirler. Sevecen bir yapıya sahip olmaları, birbirleri ile daha da sıcak ve samimi ilişkiler kurmalarını kolaylaştırır. Dışa dönük kişilikleri olduğundan sosyal aktiviteleri ve sosyalleşmeyi çok severler. Birlikte birçok sosyal etkinlik düzenleyebilirler.

Zaman zaman birbirlerine karşı kırıcı da olabilirler, fakat hızlı şekilde sorunları çözme yetenekleri sayesinde kısa sürede anlaşırlar. Çok fazla ortak noktaya sahip olduklarından birbirlerinden kısa sürede sıkılabilirler. Bu yüzden kişisel benzerlikleri çok olsa da farklı uğraşlar edinerek hoşlandıkları noktalarda birbirlerine farklı alanlar sunabilirler. Koç kadını ve erkeği mutlaka ortak bir nokta bulacaktır.

Koç erkeği ve kadını ilişkisinde her ikisi de yönetmeyi seven, lider kişilikler olduğu için birbirlerine sadık kalmak konusunda çok zorlanacaklardır. Yeni aşklar ya da macera peşinde koşmayı seven özelliklerinden ötürü de uzun bir ilişki kurmak kişiliklerine ters düşecektir. Ayrıca inatçı kişilikleri olduğundan zor bir ikili ilişki içerisinde olacaklardır. En ufak bir tartışma bile çabucak büyüyen bir kavgaya dönüşebilecektir. Yani bu ilişki, çok fazla sabır isteyen, özveri gerektiren bir ilişkidir. Ya baştan bitecek, ya da ömür boyu sürecek bir ikilem yaratır.

İki taraf da aynı burca mensup olduğundan ikisi de birbirilerinin asaletine, keskin zekâsına, kişiliğine, popülerliğine aşık olacaktır. Koç kadını da koç burcu erkeği de özgürlüğüne düşkün, maceraperest ve eğlenmeyi seven bireyler olduklarından birlikte sosyal hayatın tadını çıkarırlar.

Toplum kurallarına ve geleneklere uymaktan hoşlanmazlar. Daha çok kendi yaşam stilleri ve kendi kuralları vardır. İnsanları dış görünüşleri ile değerlendirirler ve dış görünüşe çok büyük önem verirler. Bu da çevrelerindeki birçok insanı kırmalarına yol açabilir. Fakat kendileri ile ilgili olan meşguliyetlerinden dolayı bundan çoğu zaman haberleri olmaz.

Hedefleri her zaman yükseldiğinden istikrarlı olmak konusunda zorlanırlar. Ayrıca en büyük özellikleri olan liderlik duygusu, kendini en iyi cinsel hayatlarında gösterir. Koç burcu kadını, cinsel hayatta yeniliklere ve önerilere açıktır. Koç erkeği de heyecanı ve tutkuyu koruyarak Koç kadınını mutlu eder.

”Hayvanlar koklaşa koklaşa, insanlar ise konuşa konuşa anlaşır.” gerçeğini çoğu insan aklında tutamaz. Siz sevgili okurlarımızı ise bunun dışında tutuyoruz. Hayat; aşık olduğumuz kişinin hikayesinde kendi hikayemizi yaşamayı ne kadar muhtemel kılabilir bunu hiç bir zaman bilemeyeceğiz belki de. Ama yaşıyor olduğumuz ilişkimizde burçların etkisini de inkar edememekteyiz. Neden mi?

Zaman zaman karşımızdaki ile yaşadıklarımızı tarif edecek kelimeler bulamayız. İşte bu ikilinin hayatının özeti de böyle. Hangi seviyede olursa olsun birliktelikleri hiç fark etmez. Bilinen ve gözle fark edilen tek bir tespit: Uyumluluk abidesi olmalarından ibaret olur ancak. Aralarında onların da adını koyamayacakları bir gizli güç olduğu kesin de o gücün nereden geldiği hakkında ikisinin de en ufak bir fikirleri yok gibi… İşte aşkın en yalın hali öyle değil mi?

Bu koç burcu kadını ve koç burcu erkeği o kadar hassas ve o kadar kırılgandırlar ki! Sadece kendilerini değil çevrelerinde kim varsa onları da düşünmekten oluyor bunlar hep. Zaten tartışma yaşayacakları varsa ki çok minik bir ihtimal bunun sorumlusu da hep onlardır yani; başkaları… Kendi kararlarını ancak sevdikleri kalp ile paylaşabilecek olmaları, sevdiğine danışabilmeleri olası tüm kavga ihtimallerini ötelerken ah şu ötekiler de olmasa. Aman canım! Bu da ”aşk böcekleri” adlı kahramanlarımızın birlikteliklerinin tuzu biberi olsun bundan ne çıkar?

Bu iki kalbi güneş ve göz gibi ya da deniz ve kum gibi hayal edebilirsiniz. Birinin sevdiğini diğeri sevmemezlik ötekinin sevmediğini diğerinin sevdiğini asla göremezsiniz. Öyle bile olsa beraber yata kalka en nihayetinde ikisin de kaçınılmaz sonu birbirlerine benzemek olacaktır. Çünkü; kendilerini tanımaları ile aşık oldukları adamı/kadını da tanımaları özünde aynı şey.

Yani; başka bir efor sarf etmelerine hiç gerek yok kendilerini bilsinler yeter onlara. ”Nasıl tanıyacağım?” diye diye uzun uzun düşünerek harcayacak zamanları da olmayacak. Ne güzel dimi? Onlar zaten ezelden tanış olmuşlar gibi.

Bu uyumlu halleri sadece aşkta değil herhangi bir konuda iş yaparken de mümkün. Bu durumda beraber el attıkları her işte sevgilerini de ortak edeceklerinden iş değil aşk yapmış olacakları için çok çok şanslılar. Her çifte nasip olmaz!

Koç kadını ile koç erkeği hayatı, hayatlarında ve ilişkilerinde her iki taraf da sonsuzluğun peşinde olduğundan birbirlerine son nefeslerine kadar sadık birer eş olmaya namzetler. O kadar ki iş hayatları hariç geriye kalan tüm zaman dilimlerinde asla birbirlerinden ayrılamazlar. Ve bu konuda epey gözleri dönmüştür. Ne anne ve baba ne de kardeş onlar için artık en yakınları sadece kendileridir. Bu durumdan ne kadar hoşnut olsalar da bu durumun sevdiklerini üzdükleri ortadadır. Dileriz hissettikleri aşk sonsuz olsun tabi ki ama bunu yaparken eşi dostu da ihmal etmemek lazım.

Peki Ufak Anlaşmazlıklarda İlk Adımı Kim Atar ?

Bu sorunun net bir cevabını vermek mümkün değil. Yaşadıkları olayda muhtemel verecekleri ilk tepki aynı olacak olsa da 🙂 en nihayetinde biri yeminini bozacaktır. İşte o birinin koç burcu kadını mı yoksa koç burcu erkeği mi olacağını kestirmek çok güç. Herhalde daha çok seven taraf genelde alttan almaya daha meyilli davranışlarda bulunacaktır. ”Çok Sevişmek Tez Ayrılık Getirir. ”Sözü Bu İkili İçin Ne İfade Eder?

Bu söz onları akıllara getirir gibi dursa da esasında kahramanlarımızdan gerek kadının gerek de erkeğin fedakar yanları bütün olumsuzlukları def eder. A! Bu arada ikilinin çokça göze geldiklerini hatırlatmamda yarar var. E, bizimkilerin de yıldızları çok düşük olunca hiç olmayacak yerden tartışmalar çıkabilir. Ama onlar bu tarz negatif şeyleri de göğüslemeye hazır görünüyor!

Sevgileri Bir Gün Biter mi ?

Aslında bu soruyu şöyle de sorabilirdik; ”İnsan hiç kendini sevmekten bıkabilir mi?” Daha önce de geçtiği üzere onlar her ne kadar atışsalar da küs kalamazlar ki! Sadece bir bilemediniz iki saat… Hepsi o kadarcık işte.

Birbirlerinden sıkılırlar mı ?

İşte bunun bir garantisini verememekle birlikte çiftimizin aşırı benzerliklerinin yanında sürekli yeni şeyler denemekten geri durmayan halleri ilişkilerine yeni bir renk getirmekte kararlı gibi duruyor. Tabi her şeyi de en doğru biz tahmin edemeyiz.

Koç Burcu ile Koç Burcu Uyumu

Savaş gezegeni Mars tarafından yönetilen, ateş burcu olan koç burçları iki asker gibi beraber veya birbirlerine karşı savaşabilirler. Hangi tarafı seçtikleri ilişkilerinin gidişatını belirleyecektir. Alacakları kararlarda ise oldukça uyumlu olan koç burçları, ortak nokta bulmakta zorlanmazlar. Aynı şeyleri yapmaktan zevk alan bu ikili birbiriyle oldukça eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirecektir.

Koç ve Koç Aşk Uyumu

Bu beraberlik çok heyecanlı ve enerjik olacaktır. Her iki burç da birbirine uyumlu ve saygılı olacaktır. İki koç bir araya geldiğinde aralarına hiç kimse giremez ve birlikte zaman geçirdiklerinde ise zamanın nasıl geçtiğini anlamazlar. Dışa dönük kişilerdir. Birlikte sosyalleşmekten ikisi de zevk alacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır, oldukça kararlılardır. Bencildirler biraz, her şeyden önce ben diyerek hareket ederler.

Bazı zamanlarda birbirlerine karşı kırıcı olsalar da bu ikili aralarındaki meseleyi konuşarak hızlı bir şekilde çözebilirler ve sorunu da fazla büyütmezler. Aralarındaki güç savaşından kurtulabilirlerse birlikte çok eğlenebilirler. İki burcun beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Koç burçları arada bir küsebilir ama arkalarından tutkulu ve zevkli barışmalar gelir. İki koç iyi anlaşır, derin içgüdülerini paylaşabilirler. Koç burcu erkeği soğuk duruşu ve asaletiyle saygı duyulan koç kadınına tutkulu aşık olacaktır.

Koç burçlarının sevecen yapıları birbirlerine karşı uyumu arttırarak ikilinin arasındaki aşk bağını daha da arttıracaktır. Dünyanın en ideal çifti oldukları söylenebilecek kadar iyi anlaşırlar. Koç-koç ilişkisi aynada kendine bakmak gibidir. Mizah yetenekleri aynıdır, aynı şeylere gülerler ve aynı şeylerden hoşlanırlar.

Bu ikili birbirinin özgürlük ihtiyacını çok iyi anlar ve genel olarak nefes almak için gerekli olan alanları birbirine bırakmayı başaran burçlardır. Ama bazen bu burçlar çok sahiplenici de olabilirler. Ancak aynı burca sahip insanlar ilişkilerinde diğer burçlara oranla daha dikkatli olmalıdırlar. Çünkü iki burç da benzer özelliklere sahip olduğu için birbirini boğabilir. Her ikisi de sadakat konusunda pek güvenilir değildir. Ancak bir koç gerçekten aşık olursa ilişkisine çok sadık kalacaktır.

Ama zor bir ilişki olacağı kesindir. Çünkü her iki burç da lider ruhlu ve yönetmeyi seven burçlar olduğu için bu ilişkide iplerin kimin elinde olacağı konusunda hep bir tartışma olacaktır. Ancak liderliği bir tarafa bırakan çok seven taraf olacaktır. Eğer birbirleri ile rekabet etmeyi öğrenmeyi başarabilirlerse oldukça kuvvetli bir ilişkileri olabilir.

Koç burcu inatçı bir burçtur. İnatçı bir erkeğin ve inatçı bir kadının ilişkisi oldukça zor olacaktır. En ufak bir kavga bile büyüyebilir. Bu iki burç içinde bir şeyleri tutup da sonradan patladıklarında oradan kaçmanız gerekecektir.

Koç erkekleri savaşmaktan, uğraşmaktan çok hoşlandıkları için sevdiği kadın için savaşmak isteyecektir. Kendisini tamamen koça teslim etmiş bir kadın, koç erkeği için itici olabilir. Aynı zamanda kendilerini çok fazla sahiplenen ve onlara çok karışan koç kadınlarıyla da olmak istemeyeceklerdir. Koç erkeğinin yaşamında aşkın yeri büyüktür. Kadını onun için önemlidir ve ilişkisinde de mantığa yer yoktur, her daim kalbinin sesini dinler. Onun yaşadığı gönül ilişkisi, onun için kimsenin anlayamayacağı kadar büyük ve gerçektir.

Koç erkeğinin aşkı masal aşkına benzer. Koç burçları kafa kafaya verince ilişkileri tadından yenmeyecek şekilde ilerler, ancak en ufak bir restleşmede kızışarak sorunlar büyütülürse ilişki sona erebilir. Bu ilişki ya başta bitecek ya da ömür boyu sürecek bir ilişki olacaktır. Koç burcunun diğer koç burcundan vazgeçmesi de pek kolay olmayacaktır.

Koç ve Koç Evlilik Uyumu

İki tarafta aradığı o asil aşkı birbirlerinin gözünde gördüğü an tartışacakları tek konu düğün tarihi olur. Cinsel yaşamları tıpkı sosyal hayatları gibi oldukça eğlenceli ve zevkli geçeceği için her iki taraf da tutkuyla dolu olan ilişkilerini evlilikle taçlandırmak isteyecektir.

Evlilik kurumuna saygı duyan bu eşler, ideal çift olma yolunda sonsuza dek aynı heyecanla ve aşkla ilerler. Evlilikte sürekli olarak üste çıkma çabası, tartışma ve kavga olacaktır. Mizahi bir aile olabilmeleri için ise her iki tarafın birbirine son derece aşık olmaları gerekir.

Koç erkeği kendini üstün gördüğü için eşinin de öyle olmasını ister. Koçun eşi herkes tarafından beğenilen ve kendine yakışan bir kadın olmalıdır. Ancak koç burçları eşlerini ne kadar çok da sevse doğalarından ve yapılarından gelen huyları nedeniyle aldatabilirler.

Koç ve Koç Cinsel Uyumu

Ateşli koç burcunun seks hayatı iyi gitmiyorsa aldatıldığından şüphelenmeye başlar. Aceleci ve sabırsız olan koç burcu biraz yavaşlayıp seksin tadını çıkarmayı öğrenmelidir. Burcun genel özelliği olan liderlik en büyük etkisini yatak odasında gösterir. Cinsel ilişkide iki koç burcunun buluşması çok ateşli olacaktır. Cinsel hayatın patronu koç kadınıdır. Sürprizlere ve yeniliğe önem veren koç kadını, uzun yıllar boyunca tutkusunu ve heyecanını korur.

Koç ve Koç İş Uyumu

İki burç birbiriyle yarışmadan rekabet duygularını dış dünyaya yöneltirlerse birlikte çok fazla şey başarabilirler. Egoları devamlı olarak çatışabilir, bu nedenle beraber çalışmayı öğrenmeleri gerekir. İkisi de her zaman büyük düşünür, ulaşamayacakları neredeyse hiçbir hedef yoktur. Risk almayı seven girişimci koç ile ortaklığınız başarılı sonuçlar doğuracaktır. Onları çekemeyen çok kişi olacaktır. Eğer ikili el ele verirse aşamayacakları hiçbir mesele kalmayacaktır.

Yalnız iki burç da birbirine akıl vermeye kalkışmazsa iyi olur. Çünkü koç burcu kendine akıl verilmesinden veya emir verilmekten nefret eder. Bu engeli aşabilirse ikili birlikte büyük başarılara imza atar. İkisi de ateş elementi pratik sayılmaz ve ayakları da yere sağlam basmaz. Doğum haritalarında toprak elementine ait burçlar varsa ilişkileri için iyi olacaktır. İkisi de gözü kapalı risk almayı sevdiğinden dolayı zor durumda kalabilirler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status