Koç Burcu Haftalık Yorumu 7 Eylül 2020 – 13 Eylül 2020

Haftalık koç burcu yorumunda bu hafta, Mars gezegeni bu hafta burcunuzda çok yoğun bir etkiye sahip olacak. Mars aynı zamanda duygularınızı da etkileyecektir ve özellikle burcunuzdaki kadınlar yoğun bir şekilde bir ilişkide değişiklik isteyebilir.

Bazı kadınlar eşleriyle daha yakın temas kurma ihtiyacı hissedecek veya bir soyundan gelme isteği duyacaktır. Bu doğaldır çünkü Mars burcunuzun arzularını da etkiler.

Mars ayrıca, partnerinize hayat için tutku ve arzu getirecek. Bu gezegen aynı zamanda işteki güveninizi ve performansınızı da etkileyecek. Olumlu yönden.

Koç Haftalık Burç 7-13 Eylül 2020

Sevgi: Mars’ın etkisi altında partneriniz sizi destekleyecek ve önümüzdeki dönemde kesinlikle samimi olacaklar. Bekarsanız, iyi anılarınız olan biriyle tanışırsınız.

Sağlık: Hastalar arasında kalmayın. Bölgenizdeki biri hastaysa, onlardan kaçının. Bu, istenmeyen hastalıkları ve vücudun zayıflamasını önleyecektir.

İş & Para: Neredeyse unuttuğunuz bir proje size hoş bir sürpriz getirebilir ve hatta oldukça iyi bir kazanç sağlayabilir. Kalbinde vahşilik hissediyor musun? İşi unutun ve uzun mesafeler kat etmeyi düşünün. Bunlar size hayatta beklenmedik bilgiler getirecek.

Ayrıca Bakınız: Koç Burcu Eylül Yorumu

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status