Koç Burcu Haftalık Yorumu 2 Nisan 2018 – 8 Nisan 2018

Haftalık yay burcu yorumunda bu hafta Merkür, kişisel yaşam ve ilişkiler alanında yavaşlama modunda ilerliyor. Geçmişe bakıp yeni kararlar alıyorsun. İletişiminiz biraz sorun yaratabilir, lütfen bununla ilgilenin. Kişisel yaşamınızla ilgili bazı endişeleriniz olacak. Bu geçici bir dönem olacak. Acele ederek herhangi bir karar almamalısınız. İlişkilerinizle ilgili bazı endişeler de olabilir. Eski arkadaşlarınızdan mesajlar alabilirsiniz.

Venüs, finans, para ve öz-değerler alanına geçiyor. Yeni kazanç kapıları arayabilir ve daha fazla para kazanmak için daha çok mücadele etmeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Masraflarınızı da kontrol altına almaya çalışacaksınız. Bu hafta yetenekli olmak ve hobilerle ilgilenmek için de iyi bir zaman. Lütfen kendinize değer katmaya çalışın, böylece çok fazla fırsat elde edersiniz. Sizi mutlu eden hobiler ile ilgilenerek stresten de uzak durmayı deneyebilirsiniz.

Yarı zamanlı projeler bulmak için iyi bir zaman. Yeni bir iş aramaya da çalışabilirsin. Bu yeni bir iş bulmak için iyi bir hafta olacak. Bazı fırsatları değerlendirmen önemli olabilir. Mevcut projeler üzerinde de ek çalışmalar yapabilirsiniz. Patronların işini takdir edebilir.

Venüs, ortaklıklar ve finans alanını ele alacaktır. Mali yardım almaya çalışabilirsin. Birisi de bir mali yardım isteyebilir. Yeni ortaklıklar kurmaya çalışacaksın. Bu, masraflar için çok karmaşık bir zamandır. Ortak varlıklar konusunda da tartışmalar olabilir. Eşinizle barış yapmaya çalışacaksınız. Paylaşılan projeler de görülür.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status