Koç Burcu Haftalık Yorumu 19 Mart 2018 – 25 Mart 2018

Haftalık koç burcu yorumunda bu hafta iletişim, konuşma, seyahat, akıl ve mantıksal düşünce gezegeni olan Merkür bu haftada yavaşlama moduna geçecek. Merkür, kendi benliğin, kişiliğini, isteklerini ve bakış açını tetikliyor. Bu hafta aslında karmaşık bir hafta olabilir. Çünkü Güneş de bu alana doğru ilerliyor. Bu da kişisel yaşam ve ilişkilere çok fazla odaklanmanıza neden olabilir.

Kişisel ve profesyonel yaşamınızla ilgili kafa karışıklığı olabilir. Bir süreliğine bir şeylerden uzaklaşmak isteyebilirsiniz. İş baskınız olabilir. İşinizde iyi performans göstermek için lütfen ekstra performans göstermeye özen gösterin. Öncelikli yarım kalan işleri tamamlayın. Aksi halde dağınık günler geçireceksiniz. Lütfen iletişiminize dikkat edin. Eski arkadaşlarınla yeniden görüşebilirsin. Hayatında hedeflerine dair biraz gecikme olabilir. Lütfen elektronik cihazlarınıza ve verilerinize dikkat edin.

Kişisel hayatınızın bir dönüşüm geçirdiğini göreceksiniz. Güneş ve Venüs genel sağlık alanında iken, küçük sağlık sorunları olabilir. Yeni insanlar hayatınıza girebilir. Değerinizi iyileştirmek için yeni fırsatlar bulacaksınız. Kendini daha çok takıntılı hissedebilirsiniz ve bu da tartışmaları beraberinde getirebilir. Aynı zamanda bu hafta yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Pazartesiden perşembeye kadar, sevdiğiniz birine duygularınızı söylemenin doğru zamanı olacak. Bir insan hakkında sevdiğiniz şeyleri dile getirebilirsiniz ve bunu diğer zamanlarda olduğundan daha kolay ifade edebilirsiniz. Ayrıca bir hediye ya da başka bir sevginin gösterilmesi yoluyla birisine minnettarlık gösterebilirsiniz. Bir iltifat, mektup, davetiye, hediye veya hatta başka sürprizler yapabilirsiniz. Artan sosyal etkileşim ve büyüleyici sesiniz nedeniyle artık yeni arkadaşlar edinmek mümkün olacak. Sosyal hayatınız hızlı bir şekilde renklenebilir. Bu hafta bir iyilik ya da yardım istemek için iyi bir zamandır.

Ayrıca BakınızKoç Burcu Mart 2018

Cuma gününden Pazar gününe kadar, aşk ilişkisi veya yakın dostlukta bazı güç ve kontrol sorunları ortaya çıkabilir. Gerginlik, kıskançlık veya saplantı konuları gündeme gelebilir. Bu tür davranışların kökeninde, sevilen ya da değerli hissetmeme konusunda derinden gömülü bir korku ya da güvensizlik olacaktır. Sağlıksız bir ilişki, çok acı verici veya ayrılıkla sonuçlanabilir. İyi bir ilişki, yoğunluğa dayanacak, ancak ilişki dinamiğindeki bir dönüşüm gerçekleşebilir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status