Koç Burcu Haftalık Yorumu 12 Mart 2018 – 18 Mart 2018

Haftalık koç burcu yorumunda bu hafta kariyeriniz çok odaklı olacak. Mars bir savaşçı ve saldırganlığı temsil ediyor. Yani, çok aktif bir modda olacaksınız. Yeni projeler devreye girebilir. Bu, yönetim sektöründe ve spor alanında çalışanlar için önemli bir zamandır. Patronlarınız iş yerinde gerekli değişiklikleri yapmanızı isteyecektir. İşyerindeki davranışlarına dikkat etmelisin. Lütfen meslektaşlarınızla sabırlı olun. İddialı olmanın yanlış bir yanı yoktur, ama aynı zamanda gerçekçi olmalısınız.

Pazartesiden perşembeye kadar, olumsuz duygularınız, mesafeniz veya diğer ilişkilerle ilgili sorunlarınız nedeniyle samimi ilişkilerde stres yaratmış olabilirsiniz. Bu engellerin çoğu kendi korkularınızdan veya eleştirilerinizden kaynaklanır. Ancak diğerleriyle aynı şekilde karşılaşabilirsiniz. İlişkilerde uyumu korumak için, özellikle Salı günü biraz zaman geçirmek daha iyi olur. Ancak başkalarının sevgisini de göz ardı etmeyin. Para da bu hafta başında sıkıntı olabilir. Bu yüzden para ve diğer kaynakları israf etme eğiliminden kaçının.

Cuma gününden Pazar gününe kadar, burcunuzdaki ay sizi normalden daha duygusal ve duyarlı hale getirecek. Bu ilişki sorunları hakkında harika bir zaman konuşmasıdır. Çünkü duygularınızla temas halinde olacaksınız. Burcunuzdaki Ay, iyi bir sezgiyle ve belki de psişik yetenekle çok iyi algılayacağınız anlamına gelir. Genelde insanların nasıl hissettiğini ve her zamankinden daha sempatik ve besleyici olacağını bilirsiniz. Gerçek içsel kişiliğinizi göstererek rahat olabilirsiniz. Bildiğiniz nesnelerden, insanlardan ve yerlerden normalden daha fazla duygusal destek gerekebilir.

Güçlü bir yeni ay duygusal engeller, mücadeleler ve maneviyat alanını tetikleyecektir. Yalnız kalmak için doğal bir arzuya sahip olacaksın. Bu zaman geleceğini planlamak için kullanılmalıdır. Finansal ve fiziksel istikrarınızla ilgili endişeler olabilir. Kısa bir süreliğine. Tüm ihtilaflardan uzak durmaya çalışmalısın. Uzun mesafeli yolculuklarla ilgili tartışmalar da görülüyor.

Tüm finansal işlemleriniz konusunda dikkatli olmalısınız. Uzman tavsiyesi olmadan para vermemeli veya almamalısınız. Bu, finansal zorluklarınızı değerlendirmek için bir zamandır. Lütfen ortaklarınıza da dikkat edin.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status