Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (3 Mayıs 2021 – 9 Mayıs 2021)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta, Koç burcunda doğduysanız, bu hafta bazı mülklerle ilgili bir karar vermenizi gerektiren ev veya mülk taahhütleriniz olacak. Yeni koşulların ortaya çıkması nedeniyle artık bir satın alımınızdan vazgeçmeniz, planlarınızı değiştirmeniz mümkün.

Hafta boyunca hoş olmayan bir haber veya durum, arzunuza veya isteğinize aykırı olacak hızlı bir karar vermenizi gerektirecektir.

Hafta içi, adli veya yasal bir kurumla ilgili işlemler için elverişsiz olacaktır.

Bu hafta, beklenenden daha uzun süren bir taahhüdü tamamlamak için uygun bir zamanınız olacak. Bazılarınız kira, emeklilik, burs, sosyal yardım, miras ve daha fazlasından gelen parayla mutlu olabilir.

Hafta boyunca, arkadaşınız sizi, çözmede çok fazla ilerleme olmadan uzun süre devam eden sorunlarına sokacaktır. İnatçılık ve gerçeği olduğu gibi kabul etme isteksizliği nedeniyle tavsiyeniz yardımcı olmuyor.

Hafta, ailevi nedenlerle, aşk veya romantik deneyimler için seyahatler için elverişli olacaktır.

Koç burcu erkek ve kız çocukları, cevabınızı vermeden önce çok iyi düşünülmesi gereken bir teklif veya davet alacaklardır. Acele etmeyin! Dikkatli ol! Erkekler, akrabaları, arkadaşları veya meslektaşları olan kişilerden somut eylemler ve kararlar bekleyeceklerdir. Bu biraz endişe, endişe veya sabırsızlık yaratabilir.

Kadınlar, yeni ilerleme fırsatları, ilginç insanlarla yeni tanışmalar ve beklenmedik bir sürprizle harika bir hafta geçirecekler.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status