Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Nisan 2021 – 2 Mayıs 2021)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta, mali ve mesleki işlerinize ve ilgi alanlarınıza uygun, dünyevi burçlar altında doğan bir kişiyle bir konuşma veya ciddi bir ilişki yaşayacaksınız.

Hatta böyle bir kişiden para almak veya başka bir menfaat elde etmek bile mümkündür.

Bu hafta boyunca iş, ailevi nedenler veya bir daveti reddedememe nedeniyle seyahat etmeniz gerekebilir. Önceki endişelerinizden bazılarına rağmen, yolculuk sizin için ilginç, duygusal ve ödüllendirici olabilir.

Bu hafta boyunca, bu burç burcunun birçok aile üyesi, ailelerinde beklenmedik bir çatışma yaşayacak. Bu muhtemelen bazı yanlış anlamaları, şüpheleri veya şüpheleri gidermenize ve ilişkinizi daha uyumlu ve istikrarlı hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Bu hafta boyunca, çoğunuz arkadaşınız, komşunuz veya meslektaşınız olan bir kadından ayrılacaksınız.

Hafta, yeni bir pozisyona, yeni aktiviteye, yeni projeye veya müşterilere veya tamamen yeni bir işe geçme gibi işyerinizi değiştirerek hatırlanabilir.

Koç burcu erkek ve kız çocukları, yarı zamanlı çalışma veya geçici angajman yoluyla iyi bir gelir, cep harçlığı vb. Sağlamaya odaklanacaktır.

Erkekler ayrıca, belgelerle çalışma, sözleşme yapma, önemli kredi arama veya benzeri eylemler için bir neden olabilecek yaşamlarında finansal istikrara odaklanacaklardır.

Kadınlar evin direği olacak ve herkes onlara güvenecek. Sorumlulukların büyük olacak ama iyi yapacaksın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status