Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (26 Ekim 2020 – 1 Kasım 2020)

Koç burcu haftalık yorumunda bu hafta önünüzde işyerinizdeki pozisyonlar hakkında dikkatlice düşünmeniz gereken bir haftanız var. Şimdiye kadar başardıklarınızı korumak istiyorsanız, çeşitli çatışmalar veya sorumsuz eylemlerle zorbalığa uğramaktan kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapın.

Şu anda bulunduğunuz pozisyonda yorgun olduğunuzu düşünüyorsanız, o zaman değişim zamanıdır. Aslında, hemen hemen tüm iş alanlarında çeşitli zorluklar olduğu için şu anda bu tür eylemlerin zamanı değil, bu yüzden çok dikkatli kararlar verin ve adım adım hareket edin.

Zaten herhangi bir nedenle işsizseniz, bu hafta tam olarak aradığınızı bulamayacaksınız. Ya size sunulanları kabul etmeniz ya da uzun süre evde kalacağınız gerçeğini kabul etmeniz gerekecektir.

Hafta boyunca, insanlarla yeni temaslar ve tanıdıklar, başardıkları refahın bir kısmını size gösterecek olan dikkat talep edecek. Aslında gerçek oldukça farklıdır, bu yüzden doğrulanmamış kelimeler ve bilgilerden etkilenmek için acele etmeyin.

Hafta boyunca dünyevi ve ateşli burçların temsilcileriyle ilişkiler sizin için zor olacak.

Ayrıca Bakınız: Koç Kasım Yorumu

26 Ekim – 1 Kasım Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta boyunca tanıdığınız bir kişinin sağlık sorunlarını veya yaşadığınız ülkedeki epidemiyolojik durumu izleyeceksiniz. Bu plandaki her şey yavaş gelişecek ve beklentilerinizi veya umutlarınızı çok nadiren karşılayacaktır.

Hafta boyunca geleceğiniz hakkında çok dikkatli kararlar verin. Bulutlarda gezinmekten kaçının, çünkü bu kelimeler, eylemler ve eylemlerde gerçekçilik gerektirecek bir zamandır.

Terazi burcunda, Kova burcunda veya İkizler burcunda doğan insanlarla yapacağınız sohbetlerden etkilenmeyin. Onlar için neyin iyi veya önemli olduğu sizin için önemli değil.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status