Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu 20 – 26 Kasım 2017

Haftalık koç burcu yorumunda bu hafta mali konularda gündemde olacak. 18 Kasım Yeni Ay bütün hafta sürüyor ve herhangi bir insan ile aranızda gerilim olabilir. Bu anlaşmazlık ya da gerilimler ortaya yeni sorunlar çıkarabilir. Bu konuda bir şeyler yapmak zorunda kalana kadar bir sıkıntı yaşayabilirsiniz. İletişim kurmak bazen sizin için zor olacak ya da sabır gerektirecek. Bu hafta eski alışkanlıklarınızı, davranışlarınızı ve inançlarınızı sorgulamak için iyi bir zamandır. Arkadaşlarınız ve aileniz ile bir araya gelebilirsiniz. Sezgilerinizi takiben ve öncü ruhunuzla zaman, enerji ve paradan tasarruf etmenin pratik yollarını bulacaksınız.

Haftaya romantizm veya bir ilişkinin yeniden canlanması, eski sevgiliyle görüşmek ile başlayabilirsiniz. İlişkiniz bir karmaşıklığa düşmüşse, güzel Venüs-Jüpiter uyumu onu daha uygun bir seviyeye götürebilir. Buna rağmen, sahnedeki Neptün’le birlikte, sözleşmeleri imzalarken veya anlaşmaları imzalarken dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü her şey göründükleri gibi olmayabilir. Hafta sonu gergin konular olabilir. Bu nedenle önemli bir konuyu tartışmadan önce daha sakin oluncaya kadar bekleyin.

20 Kasım – 22 Kasım 2017: Pazartesiden Çarşamba gününe kadar, başarı merdivenlerini tırmanmaya ve mesleğinizde daha güçlü bir konuma gelmeye ihtiyaç hissedebilirsiniz. Artık kariyerinizde sağlam adımlar atmanız gerekiyor olabilir. İş yerinde size meydan okumaya çalışan diğer insanlarla uğraşmanız gerekebilir. Çalışma arkadaşlarınızla münakaşaya girmekten kaçınmalı, başarı için gayret etmeli, ancak dikkatli bir şekilde bunu yapmak daha iyidir. Aşırı iddialı olmamaya veya başkalarına baskı yapmamaya çalışın.

23 – 26 Kasım 2017: Perşembeden Pazar gününe kadar aklınızda yeni fikirler dolaşmaya başlayacak ve yeni olanaklara açık olacaksınız. Eksantrik ile şans karşılaşabilir, iş hayatında yolunuz açılabilir ya da heyecan verici haberler alabilirsiniz. Düşünceniz ve iletişiminiz üzerinde çok teşvik edici, heyecan verici bir etkiniz olacaktır. Zihninizi açık tutacak ve yeni keşifler yapma ve yeni arkadaşlıklar kurma şansınız artacak. Herhangi bir psişik yetenek geliştirilebilir. Mistik şeylerle ilgilenebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status