Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu (19 Ekim 2020 – 25 Ekim 2020)

Koç burcu haftalık yorumunda bu sizinle bazı anlaşmazlıkları olan insanlarla ilişkileri netleştirmeye kararlı olacaksınız. Hayatınızdaki bu tür gerilim yeterince uzun sürdü ve artık tolere edilmemelidir.

Bu hafta boyunca, birçoğunun kendi ailelerinde veya akrabalarının ailesinde bir araya gelmek için bir nedeni olacak ve bunun nedeni büyük olasılıkla birinin kişisel tatili olacak.

Hafta boyunca paranın, finansal belgenin keyfini çıkarabilir veya başka bir maddi – finansal fayda elde edebilirsiniz.

İkizler, Terazi veya Kova burcunda doğan bir kişiden aldığınız bilgileri dikkatlice takip edin, çünkü bu hafta size büyük fayda sağlayacaktır.

Birlikte çalıştığınız ya da yanınızda yaşayan bir kadının küstah ya da ikiyüzlü tutumu sizi hayal kırıklığına uğratacaktır.

19 Ekim– 25 Ekim Haftası Koç Burcu Haftalık Yorumu

Koç burcu bu hafta boyunca yaşadığı ya da çalıştığı çevrede önemli olmaya, öne çıkmaya, kişisel başarıya ulaşmaya, hatta bir şekilde başkalarına zarar verme ya da zarar verme pahasına da olsa çabalayan bir kişi olacaktır.

Bu evlilik ya da başka bir önemli aile etkinliği düzenlemek için hayırlı bir hafta olacak.

Koç kadınları, bir erkek için bir hediye veya ailelerinde bir erkeği ilgilendiren bazı mülkiyet konuları ile meşgul olacaklar. Elbette, bunun için belirli bir nedeniniz olmasa da, kendiniz bir hediye almanız mümkündür.

Koç burcu erkekleri aşk deneyimleri ve onlar için önemli mali meseleleri halletmek için daha fazla zaman harcarlar.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status