Koç Burcu Erkeğini Peşinden Koşturmak İçin Ne Yapmalı?

Sevgiliniz yada eşinizin sizi sizden daha çok sevmesi, sizi oldukça mutlu edecektir. Eşinizle aranızdaki tek rekabetin sevgi olması kadar güzel bir duygu olamaz. Fakat bazen erkekler oldukça sinir bozucu olabilmektedir biz kadınlar için. Özellikle ilişki süreci ilerledikçe.

Biz kadınlar isteriz ki sevdiğimiz yada hoşlandığımız kişi peşimizden koşsun, deli gibi sevsin ve üstümüze düşsün. Fakat bu istek genellikle ters tepmektedir. Biz kadınlar onların peşinden koşup, aşklarından ölmekteyiz.

İbreyi ters yöne çevirmek mümkün müdür acaba diye düşünmeyin bile. İbreyi ters yöne çevirmek elbette ki mümkündür. Bunun için karşınızdaki adamı iyi tanımalı ve ona göre bir yol belirlemek. Böylelikle onu peşinizden koşturabilir ve aşkı yakalayabilirsiniz. Çünkü erkekler çaba harcadığı kadını kaybetmeyi göze almaz. Bağlanır ve sever. Kopamaz asla ondan. Kavuşamayan, engeller yaşanan aşkların sonsuz olması gibi. Bu bir örnek olarak verilebilir sanırım. Peki sevdiğiniz erkeği peşinizden nasıl koşturabilirsiniz?

Bunun için burcunu bilmek ilk adım olarak atılabilir. Çünkü burçlar kişiler hakkında bilgi sahibi değil isek eğer, onlarla ilgili tahmini bilgiler edinmenizi sağlar. Örneğin koç burcu için söylemek gerekirse, Koç burcu bir erkeği peşinizden koşturmak için onun huyuna suyuna gitmeli ve asla kolay olmamalısınız.

Kendine güveni oldukça yüksek olan bu erkekleri etkileyebilmeniz için onlardan daha özgüveni yüksek olmalısınız. Bakımlı ve hoş bir görüntü ile onları etkilemeli, düzgün diksiyonunuz ile onu kendinize hayran bırakmalısınız. Tavırlarınız daima kadınsı ve seksi olmalı. Ama masumane bir tebessüm ile! İnce bir çizgide olmanız gerekmektedir.

Kadınsı seksilik ile masumiyet arasında bir tavır. Hem gizemli olmalı, hem düşündürmeli, hem görünüş ile etkilemeli hem de sizin herkesten farklı olduğunu düşündürmelisiniz. Böylelikle koç erkeğini etkiniz altına alarak peşinizden koşturabilirsiniz. Ayrıca her kadının aynı olduğunu düşündükleri için bunun aksini hissettirmelisiniz. Bu arada annelerine fazla önem veren bu erkekleri annelerine hediye alarak, annesini severek de etkileyebilirsiniz.

Kısacası siz olduğunuz gibi davranın. Aşırı tepkilerden kaçınıp ağırbaşlı olun daima. Hanım hanımcık, kadınsı ve zeki kadınlar onlar için oldukça çekicidir. Bunlara dikkat ettiğiniz müddetçe bir koçun peşinizden koşmaması mümkün bile değildir.

Bakınız: Koç Burcu Erkeği Kolay Unutur Mu?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status