Koç Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?

Bazen çok sevmek çok pişmanlık getirir. Hatta o kadar yorar ki insanı kalbi duracak kadar. Ya da sürekli bir kalpte acı… Sürekli bir kalp ağrısı… Kalp sıkışması… Kalp… Onun ne kadar kırılacağına ve ne kadar sevdiğine bağlı olarak değişir bu sorunun cevabı.

Hani kalp dedik ya işte o bu adama ne diyecek, geri dönmesinde o en etkili şey olmuş olacak! Dön derse koşacak, kaç derse uzaklaşacak o kadından! Bir daha asla haber vermemek, haber alamamak pahasına. Tüm izleri kurutarak…

Yine de bir kadının hayatına girdiklerinde koç burcu erkekleri kolay kolay pes etmezler. Onların kitabında yoktur çünkü sevdikleri kadını yarı yolda bırakmak. Ama oldu ya bir defacık sadece bir seferlik terk etti! Bu durumdan korkmanız gerekecek. Fazlasıyla hem de… Çok çok fazlasıyla…

Sevgilerini belli etmede ya da dile getirmede oldukça başarısız, çekingen ve de pasif olan koç burcu erkeği zaten hayatlarında ya bir ya da iki defa aşık olmuş olacaklar ve bir gayret ile bayağı büyük bir gayret ile bir kadının hayatına girecekler… Sonra terk etmeyi göze alacaklar ise; hakikaten bu adamların gözünde bu ilişki için yapabilecekleri pek bir şey hatta hiç bir şey kalmamış demektir!

Zaten zorla hayatlarına bir kadına yer vermiş olan koç erkeğinin oldukça sevilen mücadeleci yapıları eminiz ki bu ilişkinin bitmemesi için oldukça uğraşmıştır. Buna rağmen terk ettiyseler korkarız ki yeniden aynı kadınla kaldıkları yerden devam etme gibi en ufak bir ihtimalleri de yok!

Kulağa her ne kadar korkunç ve acımasız gibi gelse de biliyoruz ama tam anlatamıyoruz! Koç burcu insanları kolay kolay terk etmezler. Yani; birlikte oldukları kadın onları terk etmediği sürece asla gitmezler. Ama bir şekilde sabırlarını taşıracak olduysanız bu adamlar aşırı derece korkunç ve sinirli olabiliyorlar!

Ve hayatta her zaman haklıdan yana çıktıkları için kendi ilişkilerinde yanlışlarını kabul edebilme yönleri de var. Hatasını kabul edip düzeltebildiklerini savunmaları aslında onları hiç yanılmadıkları olarak gördükleri için kendilerini yanılttıklarının farkında değiller. Umarız terk etmezler!

Bakınız: Koç Burcu Erkeğini Peşinden Koşturmak İçin Ne Yapmalı?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status