Koç Burcu Erkeği Neden İlgisiz?

Burçlar arasında en mükemmelliyetçi ve kendine güveni oldukça fazla olan burçtur Koç burcu. Özellikle koç erkeği bu konuda baya ön plana çıkmaktadır. Kadınlar arasında çekici ve seksi bulunan koç burcu erkekleri, oldukça karışık bir ruh haline sahiptirler. Genellikle sinirli ve agresif tavırları ile tanınırlar. Ve nedense bu tavır şekilleri kadınlar tarafından oldukça çekici bulunmaktadır. Bu da onlar için özgüven rezervine katkıdır.

Annelerine ve sevdiklerine düşkünlükleri ile de tanınan koç erkekleri, eğer seviyor ise partnerini dünyanın en mutlu kadını yapar. Fakat sevmiyorsa, partneri için mutsuzluk kaçınılmaz. Bağımlılık yaratan, şeytan tüylü bir yapıya sahip oldukları için pek nadiren terk edilirler. İlişkilerinde hep karşı tarafın yönetmesini isterler. Fakat kısıtlanma olmadan özgürce. Çünkü özgürlüklerinin kısıtlanması onları çılgına çevirir. Aksine onlara güvenildiği zaman istediğiniz gibi hareket ederler. Bir nevi sırf inat için yapmasını istemediğiniz şeyleri yaparlar.

Tüm bu özelliklere ek olarak tutkulu ve seks dürtüleri oldukça yüksek olan koç erkekleri ilişkilerinde her zaman canlılığı arar. Cinsellik onlar için ikinci plandadır. Onlar için eğlenceli, kafa dengi, saygı gösteren, sempatik, masum ve içten bir partner daha önemlidir.

Değer görünce, önemsenince misliyle karşılık veren koç erkeği tek bakışıyla beklentinizi karşılayabilir. Bu nedenle bu karakterde bir erkek, severse unutamaz. Fakat hayatına başkalarını alabilir. Bu demek değildir ki hayatına aldıkları kadını seviyor! Her şeyi içine atan ve sürekli düşünen bir erkek tipi olduğundan, sırf sizi düşünmemek, sizden kaçmak, yeniden sevebilmek için başkalarını hayatlarına alırlar.

Bir nevi bu ihtimale sığınırlar. Sizi unutamadığında ya da kendini sevdirebileceğini düşündüğü yeni partneri kendini sevdiremediğinde onu hayatından tüm gerçekleri ile çıkarır ve dürüstçe anlatır sebebini.

Genellikle sevemedim sevdiremedin gibi sadece yüklemden oluşan cümleler kullanırlar. Yalnız kaldıkları zaman yine yeni biri ile aynı yolu denerler. Oldukça gururlu olduklarından asla geri dönmezler. Unutmaya çalışırlar daima. Özetle koç burcu erkeği sevmişse eğer asla unutmaz ama geri adım da atmaz.

Bakınız: Koç Erkeğinin Sevgilisi Olmak Nasıl Bir Şey?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status