Koç Burcu Erkeği Kolay Unutur Mu?

Bir ilişki yaşayıp bunu sürdürmek oldukça zor zanaat. Yıllarca süren, sevgi dolu ve sonsuz bir ilişki! Fakat bu istek her daim olacak diye bir şey yok. Zamanla ilişkiler çatırdayıp yıpranabilmekte ve istenmese dahi bitebilmektedir. Biten bir ilişkinin ardından seven taraf, yani koç burcu erkeği kolay unutur mu? Beni düşüyor mu diyerek düşünmeye başlar ve sevgisi o insanı bu şekilde unutmamasını sağlar. Peki bunu öğrenmek nasıl mümkün?

Bunu öğrenmek sadece karşı tarafın düşüncelerini dile getirmesiyle öğrenebilirsiniz. Karşı taraflar ayrılık sürecinde konuşmadığı için ancak bunu anlama yöntemleri ile öğrenebilirsiniz. Karşı tarafın burcu, bu konuda size yardımcı olabilir.

Koç burcu erkeğinin sizi hala düşünüp düşünmediğini, unutup unutmadığını veya kolay unutup unutmayacağını burcunun karaktere ait özellikleri ile öğrenebilirsiniz. Koç erkeğinin ilişki yaşaması sizi sevdiği anlamına gelmez. Öylesine, sırf yalnız kalmamak için dahi ilişki yaşayabilmektedirler. Eğer sizi gerçekten sevmiş ise,b50 ilişki bile yaşasalar aklının bir ucunda daima siz olursunuz.

Yaşadığı ilişkiler hep sizden kaçmak için olacaktır. Aşırı gururlu olan koç erkeği için geri dönmek, af dilemek oldukça zor, hatta imkansız denecek kadar güç bir ihtimaldir. Bu yüzden normal mesaj atar, öylesineymiş gibi davranarak hala onu sevip sevmediğinizi soruları ile anlamaya çalışır. Bundan emin olmadan asla duygularını açığa çıkarıp af dilemezler.

Oldukça zeki olan koçlar kelime oyunları yapmayı sever. Bu sayede sizi ölçüp ona göre adım atar. Bu nedenle sizi unutup unutmadığını asla anlayamazsınız. Ta ki size mesaj atana kadar. Özetle gerçekten seven bir koç burcu erkeği asla unutmaz, değer verir ve her ilişkisinde aslında sizi arar. Sizde eksik gördüğü yanların tam olduğu kişiler arar. Fakat unutamadığı için ilişkileri kısa sürer ve sürekli bir arayış içinde olurlar.

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status