Koç Burcu Erkeği Eski Sevgilisine Geri Döner Mi?

İnatçılığıyla bilinen koç burcu erkekleri, konu aşk olsa dahi bundan vazgeçemiyor. Belki de kendi isteğiyle vazgeçmiyordur. Çünkü gurur ve inat duyguları onda hep daha baskındır. Aşkta gurur olmaz, lafı onlar için geçerli değildir. Hatalı olan kendisi olsa da, taraflardan biri ‘Bitti’ demişse onun için geri dönüşü olmayan yola girilmiş demektir. Böylelikle konu onun için kapanmıştır.

Eğer koç erkeği ‘konu kapandı’ demişse konuyu konuşmak şöyle dursun, lafını dahi ettirmez. Bu normal bir konuda belki kabul görebilir. Fakat konu aşk olunca daha ılımlı olmasını beklesiniz de, bu bekleyiş nafile.

Koç burcu erkeği kolay kolay sevmez. Severse de onunla ölene dek birlikte olacağını düşünerek yol alır. Çok büyük bir hata yapmadığınız takdirde bu yolda elinizi bırakacak kişilerden değildir. Çok aşık olsa da ilişkiniz herhangi bir sebeple bitmişse, ikinci şansı vermesi pek de kolay değildir.

Eğer size tekrar şans vermişse de güvenini kaybetmiş bir şekilde sizinle birliktedir. Koç burcu erkeği çoğunlukla böyle bir ilişki sürdürmekten rahatsız olur. Bunu dile getirmekten de kaçınmaz.

Genel olarak koç burcu erkekleri, inatçı ve gururlu oluşundan dolayı ikinci şansı vermez. Size olan aşkı hat safhada olsa dahi gururu bunun önüne geçer. Bu kesinlikle imkansız olduğu anlamına gelmez. Fakat imkansıza yakın olduğunu düşünmek de size abartı gelmemeli.

Koç erkeğinin başka kötü bir huyu da morali bozuk yada sinirli olduğunda kendilerini eve kapatmalarıdır

Bu durumda onunla irtibata geçmeniz çok zordur. Telefon aramalarınıza cevap vermez. Israrla aramaya devam ederseniz telefonunu kapatabilir. Evine giderseniz sizi kapıdan kovmaz fakat saatlerce sizinle konuşmayabilir. Hatta siz yokmuşsunuz gibi davranabilir.

Konuşmaya başlasa bile uzun süre sizi tersleyebilir. Kısacası bir koç burcu erkeğinin eski sevgilisi olup da size geri dönmesi için beklemeniz biraz imkansıza yelken açmak gibidir. Sizi çok özlese, çok sevse de gururu ve inadı yüzünden geri dönmeyecektir.

Bakınız: Koç Burcu Erkeği Terk Ederse Geri Döner Mi?

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status