Koç Burcu Ekim 2020 Aylık Yorumu

Aylık koç burcu yorumunuzda bu ay, yaşlılarla ilgili daha fazla bağlılığınız olacaktır. Sağlık sorunları ile veya bir ailenin veya mali yapının başka bir hoş olmayan durumunu çözmekle ilgili olabilirler.

Bu ay boyunca, farklı nesillerin temsilcileri arasındaki ilişkiler daha zor olacak ve anlaşmazlıklar belirsiz bir gelişme gösterecek.

Ekim, mesleki gelişiminiz için ilginç bir zaman olacak, çünkü şimdi sizin için yeni veya daha iyi bir fırsat doğacak. Profesyonel çevrenizdeki yeni insanlar, yeni müşteriler veya ortaklar yeni fikirler getirecek veya yeni bir çalışma biçimini tetikleyecektir.

Bu ay boyunca, bir çocuk veya torunla ilgili planlarınızı düzenlemekte ve uygulamakta zorlanacaksınız. Çalışmanız çocukları içeriyorsa, sonuçlar önemsiz olacaktır veya karmaşık sorunları çözmeniz gerekecektir.

2020 yılının Ekim ayında aile bütçenizdeki gelir ve bunun dağılımı ve kullanımı, aile üyeleriniz arasında bir gerilim kaynağı olabilir. Almayı beklediğiniz parada bazı zorluklar veya gecikmeler olabilir.

Bu ay boyunca, kişisel bir drama veya sorun yaşayan bir gence (genç erkek veya kadın) yardım etme fırsatınız olacak. Önemli haberleri veya bilgileri ertelemek bu ay oldukça can sıkıcı olabilir. Bu ne zaman olursa olsun almak daha fazla soru veya önemli kararlara ihtiyaç doğuracaktır.

Kadınlar, finansal sözleşmeler, anlaşmalar, maaş artışları ve diğerleriyle ilgili önemli başarılara ulaşmak için iyi vakit geçirecekler.

Erkekler, kendileri için önemli bir yolculuğu gerçekleştirmek için uygun bir ay geçirecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status