Koç Burcu 2021 Önemli Tarihler ve Tutulmalar

Koç burcunun yönetici gezegeni Mars, 2021 Koç burcunun getirdiği kehanetin en önemlisidir. Mars’ın 2021’de burçlara, kavuşumlara veya diğer astrolojik hareketlere girişi, Koç burcunun yaşamını, bireysel günlerini de etkileyecek. Bakalım burç Koç burcunun en önemli günleri için Mars’ın Aşktaki hareketleri ve diğer yaşam alanları açısından neler öneriyor bakalım. Mars’ın aşağıdaki hareketleri o gün Koç tarafından hissedilecektir. Astrolojik hareketten birkaç gün sonra bile etkisi hissedilecek. Astroloji Koç Burcu 2021, o günler için tavsiyelere uymanızı önerir.

20 Ocak 2021 – Uranüs ile birlikte Mars. Bu gün boyunca, Koç burcu 2021, hayatınızda sizin için hayati önem taşıyan tüm durumların üstesinden gelmenizi tavsiye eder. Hayatınızı bir değişiklikle renklendirin. Ancak beklenmedik riskler almayın.

01 Şubat 2021 – Mars’la Güneş. 2021, bu gün boyunca kişiliğinizin aşkta bile test edileceği konusunda uyarıyor. Üstünlüklerini veya güçlerini uygulamaya çalışacak düşmanlara dikkat etmelisiniz. Çok kötü sonuçlanabilecek herhangi bir çatışmayı başlatmaya dikkat edin. Sakin olun, çatışmadan kaçının!

19 Şubat 2021 – Venüs, Mars’la. Bu hareket Koç hayatına cinsel istek artışı getirecektir. Öte yandan, koç 2021 sizi kıskançlık veya özel hayatınıza karışabilecek bir kişi konusunda da uyarıyor. Bekarlar için bu tarih çekicilikle ilişkilidir. Bu nedenle, bir toplantı planlamak için iyi bir zaman. Ancak aşırı çekicilik konusunda dikkatli olun.

04 Mart 2021 – Mars İkizler burcuna girer. Mars’ın İkizler burcundaki hareketi, mükemmel iletişim becerilerinin kazanıldığını gösterir. İletişimde üstün olacaksınız. Yılın en iyi sunumunu bile alabilirsiniz. Koç Burçları 2021, dönemi büyük bir enerji veya beceri zamanı olarak tanımlar. Ancak enerjinizi, özellikle de size yardımcı olacak önemli şeylere yönlendirmeyi öğrenmelisiniz.

24 Mart 2021 – Mars’la dört evreli Merkür. Koç burcu 2021, bu günü aceleyle düşünmeyi öngörüyor. Ama geçmişinize odaklanmayın. İhtiyaçlarınıza veya gelecek planlarınıza daha fazla odaklanmaya çalışın. Gezegenin hareketi sizi depresif ve agresif hissetmenize neden olabilir. Başkalarıyla etkileşimden kaçının. Başkalarına söylemek istediklerinizi iki kez düşünün. Önemli kararları diğer günlere bırakın.

12 Nisan 2021 – Koç burcunda Yeni Ay. Koç burcundaki Yeni Ay, Ekim 2021’de gerçekleşecek olan Koç burcundaki dolunayın yanı sıra, bu burca uzun zamandır bekledikleri bir ihtiyaç dengesi ve bir parça mutluluk getiriyor. Ancak bu ay geçişinden kaynaklanan hafif diş ağrısı da bekleyebilirsiniz.

23 Nisan 2021 – Mars Yengeç burcuna girdi. Bu dönem kelimenin tam anlamıyla duygusal. Koç burcu 2021, aşkı ateşli bir tutkuyla ilişkilendirme fırsatına sahip olacağınızı gösteriyor. Daha iyi ilişkiler kurmakla ilgileneceksiniz. Bunu yapmalısın. Kendinizi arkadaşlarınızla, ailenizle, partnerlerinizle kuşatın. Bu zamanı rahatça geçirin. Sevgiye ve aile değerlerine odaklanın.

05 Haziran 2021 – Mars, Pluto’ya karşıt. İstediğiniz hedeflere ulaşmak için yoğun bir tutku hissedeceksiniz. Rekabetten korkmayacaksınız ve istediğiniz her şeyi kazanabileceksiniz. 2021, geçmiş çabaların güçlü potansiyelinin veya ödülünün altını çiziyor. İş veya profesyonel alanlarda size enerji verecek güçlü enerjiler hissedeceksiniz. Başladığınız her şeyi bitirin.

01 Temmuz 2021 – Mars, Satürn’le karşıt. Bugün hüsrana uğrayacak veya hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Geçmişte farklı yapmış olabileceğiniz şeylerle ilgili öfke veya düşüncelerden etkilenmeyin. Hissedeceğiniz hayal kırıklığı, arzularınızı yerine getirememe duygusundan kaynaklanacaktır. 2021, geleceğe odaklanmanızı ve hedeflerinize ulaşmak için hala zamanınız olduğunu anlamanızı şiddetle tavsiye ediyor

13 Temmuz 2021 – Venüs gezegeninin Mars ile birleşimi. Bu dönem en romantik, tutkulu dönem olarak kabul edilir. Ateşli Mars, sevgi dolu Venüs ile birleşerek yoğun bir sevgi, çekicilik, tutku ve libido enerjisiyle birleşir. Bekarlar, zahmetsizce hayatlarına aşkı çekecekler. 2021, uzun vadeli veya yeni ilişkileri bozabilecek aşırı kıskançlık belirtilerinden kaçınmanızı önerir.

29 Temmuz 2021 – Jüpiter ile karşıt Mars. 2021 Koç burcu, bu harekete enerji ve güven vaat ediyor. Koç burcuna bu gün büyük güven verilecek. Kazanma arzusuna sahip olacaksınız. Bu gün, daha az arzularınızı yerine getirmek için en iyisidir. Başarıya yürümek için uygundur. Bencillikten, çok fazla özgüvene dikkat edin, böylece başkalarına şişmiş veya kibirli görünmeyin.

02 Eylül 2021 – Mars, Neptün gezegenine karşıt. Bu zıtlık bazı Koçların fiziksel olarak ve aşkta bile kendilerini zayıf hissetmesine neden olabilir. Neptün çok fazla enerji tüketecek. 2021, bu günlerde daha rahat olmanızı ve kariyer başarısı için sonsuz mücadeleyi unutmanızı tavsiye ediyor. Kendinizi daha stresli hissediyorsanız, birkaç gün içinde kendinizi şımartmanız veya sağlıklı bir şekilde rahatlamanız tavsiye edilir. Bu aynı zamanda gelecekteki hastalıkları önleyecek.

15 Eylül 2021 – Mars Terazi burcuna girdi. Mars’ın bu konumunda, 2021 tahmini, hayatın adaletsiz olduğunu hissetmenizi önceden belirlemektedir. Herkese eşit olmaya gayret edeceksiniz. Herkesin iyiliğini kazanmak zorunda olduğunuzu hissedeceksiniz, ancak bu çok zor bir görev, 2021 günlük burç burcunun altını çiziyor. Pasif saldırganlık, Mars’ın bu konumunun bir özelliğidir. Kalbinizi açın, sevginin daha fazla konuşmasına izin verin ve her zaman diğerlerinden daha iyi olamayabileceğinizi anlayın.

08 Ekim 2021 – Mars’la kavuşumdaki Güneş. Dinamik enerjiniz dünyaya salınmalıdır. Koç 2021, bu gün boyunca güç ve arzunun yolunu tahmin ediyor. Konfor bölgenizden çıkmaya çalışın. Kalıcı sorunları çözün. Eğer kızgınsan göster onu. Biri seni incitirse, söyle onlara. Duygularınızı kendinize saklamayın. Bırakın onları.

Ekim 2021 – Koç burcunda dolunay. Bu ay geçişi, Koç burcunun fiziksel ve zihinsel ihtiyaçlarını karşılaması için doğru zamanı getiriyor. Birisi tavsiyenizi sorarsa, o zaman bu dönemde harika bir danışmansınız. Ancak baş ağrınız sizi rahatsız edebilir.

22 Ekim 2021 – Plüton’la bir karede Mars. Bu gün güç ve yüzleşme ile işaretlenecek. Burç Koç, başkalarının kontrolünü ele geçirme olasılığının altını çiziyor. Durumun kontrolünü elinize alın. 2021, hiç kimsenin kararlarınıza meydan okuyacak cesareti olmayacağını söylüyor. Akıllıca kararlar verin çünkü çevrenizdeki insanları etkiliyorsunuz.

10 Kasım 2021 – Mars’la birlikte Merkür. Bu dönem iç huzurunuzu, sevginizi, uyumunuzu ve aynı zamanda zihinsel aktivitenizi artırır. 2021, bu zamanı meditasyon yapmak, içsel benliğinizi tanımak ve dinlemek için kullanmanızı tavsiye ediyor. Kendinize dikkat edin. Sağlıklı yaşam merkezini ziyaret edin veya vücudunuzu şımartın. Sizi mutlulukla dolduran bir şey yaparak ruhunuzu dinlendirin.

17 Kasım 2021 – Mars, Uranüs’e karşıt. Geçmişte sizi çok kötü şekilde incitmiş biriyle tanışabilirsiniz. Yüzleşmekten kaçınmak en iyisidir. 2021, Koç burcunun bu günkü heyecanına güçlü bir şekilde dikkat çekiyor. Dürtüselliği unutun ve herkesin özgür iradesine saygı gösterin. Videoyla sohbetleri hızlı bir şekilde sonlandırın ve sizi tekrar incitebilecek tartışmalar başlatmayın.

13 Aralık 2021 – Yay burcunda Mars. Bu gün koşmalısın. Geçmişinizdeki birinden veya duygularınızdan. Yapabileceğiniz en iyi şey ve günlük 2021 yıldız falının size tavsiye ettiği şey sabırlı ve aşkta dengeli kalmaktır. Pek çok şeye aynı anda başlama arzusuna sahip olacaksınız. Yakın gelecekte ne yapmak istediğinize dair bir plan yapmak ve adım adım ilerlemek en iyisidir. Bugün doğaya bahis yapın.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status