Koç Burcu 2021 Gezegen Hareketleri

21.02.2021 – 08.05.2021 tarihleri ​​arasında Koç burcu 2021 için gerekli olan Ceres gezegeninden etkilenecek. Ceres Gezegeni, Koç için zaten olumlu olan tahmini güçlendirecek. Bu dönemde koç, sevgi ve şefkat duygularını ifade etme ihtiyacı hissedecektir. Ama sözlü olarak değil, eylem yoluyla.

Koç aktif hale gelir ve ailesinin bolluğunu ve mutluluğunu sağlamak için her şeyin üstesinden gelebilir. Bu etki, 2021’in sunduğu olumlu tahminin de önemli yönlerinden biridir. Koç motive olmuş hissedecek ve hayallerini gerçekleştirebilecek.

20.03.2021’den 19.04.2021’e kadar güneş Koç burcunda. Bu olay sadece Koç burcunun enerjisini ve kişiliğini değil, aynı zamanda Burç 2021 tarafından sağlanan tahmini de etkiler. Güneş’in Koç burcunda olduğu Mart’tan Nisan 2021’e kadar olan dönemde Koç, ilişki alanında muazzam bir enerji bekleyebilir.

Koç burcu 2021, iş dünyasında da büyük bir güç ve özveri öngörüyor. Koç, işte olduğu kadar ailede de değerli ve saygı duyulduğunu hissedecek. Sadece bu aylarda vurgulanan yüksek mizaçlı problemler bekleyebilirsiniz.

Güneş Koç burcundayken, istediğiniz hedeflere ulaşmak sizin için çok kolaydır ve başkalarıyla iletişim kurmak sizin için kolaydır. Bununla birlikte güneş, karamsarlığımızı ve patlayıcılığımızı da etkiler ve bu nedenle Koç, kavgalar veya çatışmalar konusunda dikkatli olmalıdır. Koç burcu 2021’i hepsine tavsiye eden budur.

21 Mart 2021’den 14 Nisan 2021’e kadar Koç burcunda güçlü bir Venüs var, bu burçta doğanların duygularını ve aynı zamanda davranışlarını da etkiliyor. Koç burcu, bu dönemin duygusal hissini değil, aynı zamanda Koç burcunun güzelliğini ve çekiciliğini vurgulamak için bu dönemi öngörür. Venüs’ün Koç burcunda olduğu, Koç burcunda çok enerjik olduğu, yaptığı her şeye hevesli olduğu ve eylemlerinin altını cesaretle çizdiği dönemde.

Bazı Koç burçları, bekarlar için, tutku ve aşk için hızlı bir patlama beklemektedir. Venüs, diğer gezegenlerle birlikte kendine güveni, cesareti veya burcun tutkusunu da etkileyebilir. Aşık Koç, tutkulu hissedecek ve ilginç olmak isteyecektir. Bu dönem aynı zamanda burcun dış güzelliğini ve başkalarının duygularını etkileme yeteneğini güçlendirir.

Burçlar güçlü duyguları öngörür. Venüs, Koç burcunun vahşiliğini de etkileyebilir, bu yüzden abartılı davranıp davranmadıklarını da düşünmeleri gerekir. 2021, partnerinizin veya aile üyelerinin duygularını hesaba katmak için başkalarının tavsiyelerini dinlemenizi önerir.

4 Nisan 2021’den 19 Nisan 2021’e kadar Merkür, burçları da etkileyen Koç burcunda bu dönemdedir. Merkür, Koç burcuna tezahür etmesi için güçlü bir enerji verecektir. Koç burcu 2021, bu dönemi iletişim, enerji ve coşku dönemi olarak tanımlar.

Mars’ın etkisi altında Koç, duvara çarpma cesaretine sahip rekabetçi bir burçtur. Burç, bu enerjiyi veya gücü eylemlerinde ve kalplerinde kullanmayı tavsiye eder ve Merkür’ü de vurgular, bu nedenle bu dönem çalışmak, düşünmek, projeleri yürütmek veya görevleri hızlı bir şekilde tamamlamak için uygundur.

Koç burcunun kararlı, mantıksal düşüncesi bu dönemde istisnai bir şekilde güçlenecektir. Koç burcu 2021, bu dönemi ailede, işte veya bir partnerle herhangi bir sorunla ilgili iletişim kurmak için çok uygun olarak tanımlıyor. Birini önemli bir şeye ikna etmek istiyorsanız da ideal bir dönemdir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status