Koç Burcu 2018 Yorumu (Genel ve Aylık Yorumlar)

2018 koç burcu yorumunda mülkiyet planlarınızı çözebileceğiniz veya tamamlayabileceğiniz bir yıl olacak. Mal mülk problemleri sona erecek. Şu an yaşadığınız bir evi değiştirebilir ve yeni bir ev satın alabilirsiniz. Bazılarınız bir mülk satın almak ya da satmak için bir teklif alacak, bazıları miras mülklerini ya da araziler alabilirler. Evdeki onarım işleri bitecek. Hatta doğal bir yaşam isteyebilir ve bir köy evi satın alabilirsiniz. Bu yıl maddi açıdan koç burçlarına fayda sağlayacak gelişmeler olacak. Daha iyi bir iş teklifi ya da yüksek maaş, karlı bir yatırım gibi fırsatlar çıkabilir. Bu sene geleceğe yönelik büyük yatırımların temelleri atılabilir.

Koç Burcu 2018 Genel Yorumu

Uranüs 2010 yılından beri burcunuzdaydı. Ancak 2018‘de çıkmaya başlayarak, Mayıs ayı ortasında boğa burcuna geçiyor. Bu büyük olasılıkla hayatınızda veya kendinizde çok fazla değişiklik getirmiştir ve bu yavaşlamaya başlayabilir. 14 Nisan’dan sonra doğan koçlar 2018’de Güneş’te Uranüs’ü hala yaşayacak, bu nedenle hayatınızdaki güçlü enerjiyi hissetmeye devam ediyorsunuz ve değişiklik yapmaya devam edeceksiniz. Sorumluluklarınızı yerine getirdiğinizden ve yaptığınız değişiklikler hakkında akıllı seçimler olduğundan emin olun. 14 Nisan‘dan önce doğanlar Güneş’te Uranüs’ü deneyimlediler, bu nedenle enerjileri daha düşüktür. Ve değişiklikleri yavaşlatmaya ve bunları uygulamak için daha fazla zamana ihtiyaçları olabilir.

Koç Burcu 2018 Aşk, Evlilik ve İlişkiler Yorumu

Jüpiter, Kasım ayına kadar ilişkileri etkiliyor ve ilişkilerinizde samimiyeti keşfedebilir, sahip olduğunuz samimiyeti artırabilir ve umursadığınız kişilerle daha güçlü duygusal bağlar kurabilirsiniz. Hayatınızda duygusal bir bağ hissetmediğiniz insanlara karşı daha az sabrınız olabilir ve gerçekten sizin için önemli olan insanlara daha fazla odaklanabilirsiniz. Ekstra enerjiniz olacak ve yakın ilişkilere odaklanmaya ve yakın ilişkilere sahip olduğunuzu düşünebilirsiniz. Bekar iseniz, güçlü bir bağ hissettiğiniz birini hayatınızda isteyebilirsiniz ve güçlü bir cazibeniz olabilir. Venüs retrosu Ekim ayında ilişkiler alanında olacak. Bu durum ilişkilerde bazı mücadeleleri ortaya çıkarabilir ve sevdiğiniz insana karşı daha da yakın hissetmek isteyebilirsiniz. Merkür Aralık ayının ilk haftası geriliyor; dolayısıyla samimi bir ilişkide kısa bir sorun olabilir veya eski sevgiliniz geri dönmek isteyebilir.

Koç Burcu 2018 Kariyer, Para ve İş Hayatı Yorumu

Pluto kariyerinizde yılın tüm zamanı kalıyor. Bu, kariyerinize, hedeflerinize, yaşam yolunuza ve yönünüze büyük enerji getirir ve şimdi hayatta istediğiniz şeylere karşı büyük bir odaklanma, disiplin ve çalışma arzusu duyabilirsiniz. Plüton ve Satürn, sizi iş hayatında bir hayli zorlayabilir ve çeşitli noktalarda vazgeçmek ve bırakmak gibi duygular hissedebilirsiniz, ancak devam edin. Eğer buna inanıyorsanız ve senin için ve hayatın için iyiyse, devam et. Satürn ve Pluto azimle devam eden insanlara büyük ödüller sunar. Mars, Mart ortasında Mayıs ayı ortasına kadar kariyerinizde yükselişi destekler ve bu sayede daha fazla enerji gelir ve siz buna odaklanabilirsiniz. Ancak Mars, Ağustos ayının ikinci yarısında da iş alanında geriliyor. Bu yüzden yıl ortası biraz gerileme, gecikme ve engeller getirebilir. Planlarınızı ve rotanızı yeniden gözden geçirmeniz ve istediğiniz şeyi elde etmek için farklı bir yol izlemeniz gerekebilir. Disiplini koruyun, odaklanın ve doğru olanı yapın. Aksi takdirde sorunlar kalıcı bir hal alabilir. Mars, kariyer alanınızdaki gerileme sona erdikten yaklaşık Eylül ayı ortasında etkileyecek ve doğru yolu seçme, planlarınızı düzeltme ve ilerleme kaydetme konularında odaklanmak için birkaç hafta motivasyonunuz yüksek olacak. Kariyer alanınızdaki Plüton ve Satürn ile ilerleme kaydedebileceğiniz 2-3 yıllık bir dönemde olduğunuzun sinyalini verebilir.

Uranüs 2018 yılında para alanını etkiliyor. Bu, finansal hayatınızda değişiklikler meydana getirebilir ve başkalarına veya başka bir ülkede yaşayan kişilerle aranızda para verme alma olabilir. Uranüs, Mayıs ayı ortalarına kadar maddi yönden size şans getirecek.

Koç Burcu Ocak 2018 Yorumu

Bu ay birileri üzerinize geldiğinde ve baskı hissettiğinizde, öfke duygusunun yükselmesine izin vermeyin. Haklı olabilirsiniz, ancak öfke kontrolü sağlayamazsanız haklıyken haksız gibi görünebilirsiniz ve ilişkileriniz zarar görebilir. Bunun yerine, hissettiğiniz şeylere yönelik yaratıcı olmaya odaklanın ve duygularınızı yaratıcı yollarla kanalize edin; pozitif olan şeylere daha fazla odaklanın ve her şeyi çok fazla ciddiye almayın.

Koç Burcu Şubat 2018 Yorumu

Bu ay pozitif kalmak önemli olacak, yeni hayallere sahip olabilirsiniz ve keşif planları üzerinde çalışabilirsiniz. Geleceğe dair yeni fikirler geliştirebilir ve hayalinizdeki geleceği sağlamak için yararlanabildiğiniz olanaklara odaklanabilirsiniz.

Koç Burcu Mart 2018 Yorumu

Büyük fikirlere sahip olabilir ve pratik çözümler ile sorunları çözebilirsiniz. Ayrıca yapabileceğiniz ve yapamayacağınız konular hakkında daha gerçekçi olmaya çalışabilirsiniz. Ayın ilerleyen günlerinde burcunuzdaki Merkür gerilemesi şimdilik bir engel oluşturabilir. Bu nedenle, işlerinizi beklemeye almanız gerekirse, kendinize karşı fazla zorlanmamaya çalışın. İhtiyacınız olan zamanı kendinize verin ve gerçekleşmesini istemeyen şeyleri zorlamayın.

Koç Burcu Nisan 2018 Yorumu

Nisan, burcunuzdaki Merkür’ün gerilemesi ile başlıyor. Bu nedenle, ayın başlangıcına kadar, biraz huzursuz ve kararsız hissedeceksiniz. Ancak yine de doğru yoldan vazgeçmeye çalışmaya odaklanabilirsiniz ve bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini düşünüyorsanız yapabilirsiniz. Eski sorunlarla uğraşmaya çalışmanız gerektiğini hissetmeye başlayabilir ve bazı yük haline gelen sorumlulukları bırakabiliriz.

Koç Burcu Mayıs 2018 Yorumu

Büyük resim hakkındaki görüş bu ay geniş olabilir ve detayları daha dikkate alabilirsiniz. Bazı gerçekleri daha net göreceksiniz. Geri adım atabilir ve parçaların nasıl bir araya geldiğini görebilir ve kendinize daha objektif bir görüntü verebilirsiniz. Bazı duyguları uzak tutarak, bunların nasıl oluştuğunu, yapılması gereken şeyleri ve neyi istediğinizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Koç Burcu Haziran 2018 Yorumu

Bu ay Mars’la devam ederken, ayın sonunda gerileyerek kendinizi yavaşlattığınızı hissedebilirsiniz. Yapmanız gereken şeyleri erkenden yapın, sonra Mars gerilemesi başladığında kendinize daha çok zaman ayırmak isteyeceksiniz. Kendinizi zorlamak çok kolaydır, ancak başarısızlık, gerileme ve gecikmeler için kendinizi hazırlamaya son verebilirsiniz.

Koç Burcu Temmuz 2018 Yorumu

Merkür gerilemesinin başlangıcı ile birlikte evde bazı problemler ile uğraşabilirsiniz, bu nedenle kendinize bu ay bol rahatlık ve destek verin. En iyisini yaparak, konfor alanı dışına çıkmayarak ve bildiğiniz şeylerle uğraşarak kendinizi güvende hissedebilirsiniz.

Koç Burcu Ağustos 2018 Yorumu

Bu ay meydana gelen Mars gerilemesi ile arkadaşlarınızla ilişkileriniz zor bir hal alabilir ve sosyal hayatta bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir. İlişkilerde de problemler ile karşılaşabilirsiniz. İnsanlarla sorun yaşayabilir ve başkalarıyla birlikte olmakta zorlanabilirsiniz. Başkalarına karşı daha sabırlı ve anlayışlı olmanız gerekebilir.

Koç Burcu Eylül 2018 Yorumu

Bu ay Mars gerilemesiyle hedeflerinize, hırslara ve geleceğinize yönelik hayallerinize ayak uydurduğunuzu hissetmeye başlayabilirsiniz. Yönünüz ve planlarınız üzerinde çalışın ve akıllı olmaya devam edin. 24’üncü dolunay burcunuzda oluyor ve tutkulu ve sorumlu olabilir, zekice işler için hızlı bir şekilde bazı ödüller alabilirsiniz.

Koç Burcu Ekim 2018 Yorumu

Venüs gerilemesi ile sevdiklerinize karşı biraz daha hassas olabilir, kolay öfke duyabilirsiniz. İlişkilerde bu ay daha mesafeli olmak isteyeceksiniz ve fazla ilgi sizi sıkabilir. Başkaları ile anlayışlı olmaya, sağlıklı ilişkiler kurmaya ve derinlemesine incelemeniz gereken ciddi bir konuyu ele almaya çalışın.

Koç Burcu Kasım 2018 Yorumu

Bu ay gelecekle ve istediğiniz yeni fırsatlara bakarken daha net olacaksınız. Bazı sorunların üstesinden kolayca gelebilir ve gerçekleri daha net görebilirsiniz. Sosyal çevrenize karşı iyimser olmak size fayda sağlayabilir.

Koç Burcu Aralık 2018 Yorumu

Yılın sakin bir şekilde bitirebilirsiniz. Ancak ilk hafta Merkür retrosu ile başa çıkmak istemeyeceğiniz bazı şeyleri araştırmak zor olabilir. Bu sona erince, kendinize biraz zaman ayırmaya, biraz dinlenmeye ve ruh ihtiyaçlarına yönelmeye odaklanabilirsiniz. Oldukça aktif bir yılın ardından dinlenme, rahatlama, sessizlik ve yalnızlık iyi gelecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status