Rüyada Kirli Basamak Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kirli basamak görmek, iyi bir konuma geleceğinize dalalet eder. Bu iyi konum iş hayatında olduğu gibi aile hayatında da olabilir.

Şuan okumakta olanların yakın zamanda eğitimlerini başarıyla sonlandırıp çok iyi işler yapacaklarını gösterir. Büyük şirketlerde çok yüksek pozisyonlarda çalışmak demektir. Büyük projelerde yer almak anlamına gelir. Hayal edilenden çok daha büyük maddi getirisi olacak işler yapmaktır.

Büyük ve geniş ise okurken ve pozisyonunuzu yükseltirken büyük sıkıntılarla karşılaşacağınızı ancak hepsinin üstesinden gelip çok iyi yerlere sahip olacağınızı gösterir. Çok iyi rütbeler elde edip saygı duyulan birine dönüşmek demektir. Dilden dile yayılacak başarı hikayelerine sahip olmak olarak yorumlanır.

Rüyada Alçak Basamak Görmek

Rüyada alçak basamak görmek, kolaylıkla erişilen yüksek rütbeleri gösterir. Eğer en altında duruyorsanız ve yukarı doğru bakıyorsanız kendinizi büyük pozisyonlara layık görüyorsunuz demektir. En üst basamaktan aşağı indiğinizi gördüyseniz şu anda sahip olduğunuz yüksek rütbeyi ve başarılı pozisyonu başkasına devredeceğinizi gösterir.

Çok fazla ise ömrünüzü boyunca çok çalışıp ancak son yıllarınızda iyi pozisyonlarda bulunabileceğiniz anlamına gelir. Devlet işi olarak da yorumlanır. Devlet için çalışmak ve giderek yükselerek iyi pozisyonlarda hizmet vermek anlamına gelir.

Eğer en üstte oturduğunuzu gördüyseniz lider olarak tanınacağınız ve insanları yöneteceğinize dalalet eder. Bir bir çıktığınızı görmek önemli bir devlet kurumunda iyi bir konuma yükseleceğinize işarettir.

Rüyada kirli basamak görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status