Rüyada Kertenkele Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kertenkele görmek, hareketli bir düşmana işaret eder. Rüyada evinizin içine girdiğini görmek; evinizin içine atılacak nifak tohumlarına ve evin içerisinde yaşanacak huzursuzluklara işaret eder.

Genellikle bir düşman kazanacağınıza ya da başkaları ile aranızda bir düşmanlık yaratmak için çabalayan biri ile karşılaşacağınıza yorulur. Kötü niyetli, sinsi, laf götürüp getiren biri ile uğraşmak zorunda kalacağınızın göstergesidir.

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Zor bir dönemin içine girildiğinin ve maddi sıkıntılar yaşayabileceğinizin bir göstergesidir. Bir düşmanınıza karşı galip geleceğinize delalet eder. Küçük bir kutunun içerisine hapsettiğinizi görmeniz ise, tüm düşmanlarınızı himaye altına alacağınızı gösterir. İş hayatında hızla yükselecek demektir. Genellikle, kötü niyetli, içten pazarlıklı, sinsi bir düşman edineceğinize delalettir.

Rüyada Kertenkele Yakalamak

Yaklaşan bir tehlikenin habercisi de olabilir. Ayrıca hiç ummadığınız bir anda zor bir dönemin içerisinde kendinizi bulabileceğinizi gösterir. Etrafında dost görünümlü dolaşan pek çok düşman var demektir. Bu kişinin arkadaş çevresine daha çok dikkat etmesi ve önemli sırlarını ulu orta kimseyle paylaşmamalı gerekir. Hareketli bir düşmanınızın olduğunu ve sürekli sizin açığınızı aradığını gösterir. Sevdiğinizi görmeniz ise korkularınızda yüzleşeceğiniz anlamına gelir.

Yalan söylemeyi huy edinmiş olan bir yakının eşin konusunda olmayan şeyleri anlatıp seni dolduruşa getirmeye çalışıyor. Uzun boylu, hafif kilolu olan bu kişiye çok dikkat et, yoksa eşinle geri dönülmez sonuçlar yaratacak sorunlar yaşayabilirsin. Üzerine düşen bir işi beklenenden daha kısa süre içerisinde tamamlaman herkesi çok şaşırtacak. Başardığın bu işten dolayı birkaç hediye alacaksın, bu hediyeler seni çok mutlu edecek.

Rüyada kertenkele görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status