Rüyada Kemençe Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kemençe görmek, ilgi görmek olarak yorumlanır. Kişi çevresinden büyük ilgi görecektir. Yaptığınız işte dikkat çekeceksiniz. Arkadaşınızın arasında hem konuşmalarınızla hem de tavırlarınızla takdir kazanacaksınız. Karşı cins tarafından beğenebileceğiniz bir dönemdesiniz. İlginin fazla olacağına ve bundan memnun olacağınıza yorumlanır.

Rüyada Kemençe Çalmak

Neşeli vakit geçirme anlamına gelir. Arkadaşlarınızla planlayıp uzun zamandır yapmadığınız muhabbeti yapabilirsiniz. Uzakta olan akrabalarınızla bir araya gelerek neşeli vakitler geçireceksiniz. Çok koyu muhabbetler yapacaksınız. Güzel vakit geçireceğiniz zamanları işaret eder.

Rüyada Kemençe Sesi Duymak

Huzurun bozulacağı anlamına gelir. Kırdığını gören kişinin huzuru bozulacaktır. Bir ortamda eğlendiğini gören ve kırıldığını gören kişi arkadaşlarının arasında huzursuz olacaktır. Laf kavgaları ve laf sokmalar olabilir. Duyulan ve sözlenen sözler kırıcı ve bozucu sonuçlar verebilir. Huzursuzlukların dile getirileceği bir döneme işarettir. Eğlenceli ve güzel günlerin sizi beklediğini gösterir.

Bu rüyayı kim görürse görsün, küs olduğu insanlarla arası yumuşamaya başlayacak ve olaylara iyi tarafından bakmaya başlayacaktır. Sesi ile eğlendiğini gören bir kişi, yeni maceralara atılacak ve yeni şeyler deneyecek demektir.

Aynı zamanda çaldığını gören bir kişi ise, yeni şeyler deneyecek ve hayatına renk katacak yeni şeyler deneyecektir. Bunu gören kişi hem eğlenmeyi hem de eğlendirmeyi seven, eğlenceli bir kişilik olarak tanınır.

Rüyada kemençe görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status