Rüyada Kedi Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kedi görmek, hırsız kötü insan anlamına gelir. Kişi hırsızlık olaylarına şahit olabilir, ufak tefek hırsızlıklarla karşılaşabilir.

Bir kediyi uzaktan izlemek rahatsız olduğunuz bir konuda sessiz kalacağınıza işarettir. Çevrenizde olan kanun dışı olaylara karışmak istemeyeceksiniz. Hata yapmak olarak yorumlanır. İstemeden hata yapabilir ya da hata yapan birine göz yumabilirsiniz.

Rüyada Uyuyan Kedi Görmek

İmansız kimse olarak yorumlanabilir. İnançsız bir insanla muhatap olacağınız anlamına gelir. Size hata yaptırmak isteyen kişi olarak yorumlanır. Sinsice sizin hata yapmanızı bekliyordur. Aynı zamanda gizli düşmanlarınızın şimdilik sessiz kaldığına işaret eder. Kedinin uyuması sizin düşünerek hareket etmeniz gerektiği anlamına gelir.

Rüyada Renkli Kedi Sevmek

Görülen kedinin rengine göre farklı anlamlar taşır. Kedinin beyaz olması güzel, cazibeli kadın olarak yorumlanır. Kedinin siyah olması ise, kişi içi fesat, gizli bir düşmanla karşılaşacak demektir. Eve girmesi ise evde tatsızlık olacağına, savaş ve büyük tartışmalar olacağına dalalettir. Kediyi evden kovan bütün sıkıntılardan kurtulacaktır.

Genellikle hayra yorulmaz. Çünkü yalancı, sinsi ve iki yüzlü insanları temsil eder. Kedinin yanaşması ise, düşmanlarınız artık sizin hakkınızda iyi düşünceler beslemeye başlamış demektir. Aynı zamanda bakımsız bir kedi, giriştiğiniz bir işte aklınızı karıştıracak kişilerle karşılaşacağınızın göstergesidir.

Rüyada kedi görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status