Rüyada Keçi Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada keçi görmek, dişi ise bolluk, bereket, mal sahibi olmaya, şefkat sahibi bir kimsenin yardımını göreceğinize işaret eder.

Erkek ise; siyasetle uğraşan biri hakkında duyulacak bir söze, ilim irfan sahibi bir kişi ile fikir alışverişi yapacağınıza, iş yaşantınızda büyük başarılar elde edeceğinize yorulur. Eti, dünya malı ve servete, bolluk, bereket ve toplu bir mal sahibi olunacağına delalettir. Bol kazanç sağlayacağı bir işe başlayacak ve bu işinde çok başarılı olacak demektir. Erkek, tedbir sahibi kimselere işaret ederken dişi, bol kazanç, nimet, şans ve iş rastlığı anlamlarına gelir.

Rüyada Keçi Sütü İçmek

Hayalini kurduğunuz tüm şeylerin gerçekleşeceğini ve muradınıza ereceğinizi gösterir. Keçi sütü, temiz bir geleceğin ve helal kazancın göstergesidir. Aynı zamanda uzun süredir çabaladığınız bir işi nihayet başarı ile sonuçlandıracağınızı gösterir. Ayrıca etrafınızdaki insanlara dikkat etmeniz ve güvenmemeniz gerektiğinin göstergesidir.

Pek çok yorumcu tarafından iyiye yorulmaktadır. Kişi engellerle karşılaştığı ve uzun süredir çabaladığı bir işi sonunda başarıyla tamamlayacak ve muradına erecek demektir. Ev içerisinde mutluluk ve huzurun artacağının göstergesidir. Kişinin evinde bolluk, bereket, şans ve huzurun hüküm süreceği söylenir.

Bu ara sıkıntılar ve şanssızlıklar peşini bırakmayacak, zor bir dönem seni bekliyor. Eşinin iş hayatında yaşayacağı bazı tartışmalar işten ayrılmasına sebep olacak. Bu durum maddi, manevi her yönden çöküşe geçmenize neden olacak. Umutsuzluk içinde olduğunuz bir anda ayağınıza kadar gelecek olan büyük bir fırsat hayatınızdaki tüm dengelerin değişmesine neden olacak.

Rüyada keçi görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status