Rüyada Kayış Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kayış görmek, içinizde yaşattığınız bir isteğinize artık kavuşacağınızı gösterir. Bu istediğiniz şartlarda bir iş ya da yolunu gözlediğiniz bir sevgili olabilir.

Unvanlı bir işle meşgul olduğunuzu söyler. Şu sıralar duygusal hayatınız da iyi gidiyor her şey yolunda görünüyor. Sevgiliniz ile emin adımlarla ilişkinizi devam ettiriyorsunuz ve yakında bu işi ciddi anlamda bir neticeye vardırmayı düşünmeye başladınız. Kişi bekar bir kız ise bu rüya ona güçlü bir erkek ile tanışacağını gösteriyor. Bu güç hem fiziki anlamda düşünülebilir hem de maddi anlamda düşünülebilir.

Ayrıca kişinin mal varlığı artacak demektir. Evet sizi çekemeyenler var ancak siz emin bir şekilde yolunuzda ilerliyorsunuz ve gücünüze güç katıyorsunuz. Eski püskü ise bu üzüntüye sebep olur. Maddi anlamda sizi zorlayacak borca girebilirsiniz.

Rüyada Kayış Kopması

İki nesneyi bir arada tutmaya yarayan bir araç ise bu iyilik sever bir aracıya işarettir. Bu kişi akrabalardan sevilen bir büyüğünüz olabilir. İşlemeli  ise bu sizin çok zevkli bir insan olduğunuzu gösterir. Siz değil de bir başkası süslü takıyorsa o zaman o kişinin eline büyük bir para geçecek demektir. Bazen de yeni doğacak bir çocuğa işarettir.

Hamile kadın gördüyse doğacak çocuğu erkek olacak demektir. Müjdeli haberleri çağrıştırır. Rüyasında değerli olanları çaldığını gören kişi haram yemiştir ve başkasının hakkına girmiştir. Ayrıca kişi maddi ederi yüksek bir eşyasını kaybeder. Bazen de kadın eşine özlem duyuyordur demektir.

Rüyada kayış görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status