Rüyada Kaygan Halı Saha Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyasında kaygan halı saha görmek, kişinin uzun süren bekleyişlerinin sonunda istediği, dilediği, arzuladığı şeylerin olacağı yönünde yorumlanır.

Her nasıl ki günlük hayatta  akla, oynanan futbol ve akabindeki gol sevinci geliyorsa, hayata gol atılacağı şeklinde yorumlanır. Yakın zaman içinde kişinin uğraş verdiği, hayal ettiği durumların teker teker gerçekleşmesi yüksek ihtimaldedir. Bu istenilen durumlardan olması en kuvvetli olanı, genellikle yüksek meblağlardaki kazançlardan dolayı kavuşulacak refahtır. Ayrıca borçlardan kurtulmak, alacaklarını almak, eğitim hayatında yeni kapıların açılması, iyi bir kariyer gibi değişimler de söz konusu olabilir.

Rüyada Yeşil Halı Saha Görmek

Rüyada yeşil halı saha görmek, kişi için çok daha anlamlı bir rüyadır. Çünkü rüyada yeşil rengi görmek de çok iyidir. İslamiyet’in rengi olmasından dolayı, kişinin hayırlı işler yapacağı şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır uğraş verdiği işinin, kendisi için hayırlı bir sonuç ile sonuçlanması veya karşısına çıkacak iş veya kariyer fırsatlarının kişi için hayırlı olması şeklinde yorumlanan halı saha rüyaları kişinin elde edeceği güzel meyvelerin habercisidir.

Oturduğunu görüyorsa, artık daha az yorularak daha çok kazanç sağlayacağı bir işi olacağının sinyallerini alıyordur. Şimdiye kadar gördüğü haksızlıkların üstesinden gelecektir ve kişinin hayatı düzene kavuşacaktır.

Bu aralar eline parça parça geçecek olan paraları yeni eşya alarak değerlendireceksin. Yapacağın önemli görüşmelerin işareti. Çalışmıyorsan yeni hayırlı bir iş teklifi, çalışıyorsan bir iş değişikliği seni bekliyor. Esmer, kilolu bir arkadaşın önemli bir sorunuyla ilgili senden yardım isteyecek, ona yardım etmen kendi planlarını aksatmanı gerektirecek.

Rüyada kaygan halı saha görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status