Rüyada Kavuk Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kavuk görmek, gireceğiniz bir işte başarı sağlayacağınızı söyler. Rüyayı gören kişi öğrenci ise girdiği okuldan iyi bir derece elde edeceği söylenebilir.

İş hayatına yeni giren biri iseniz kazançlı yollara sapacaksınız ve bu alanda başarı sağlayacaksınız. Sizin bir devlet işinde çalıştığınızı ya da bir devlet makamından fayda göreceğinizi simgeler. Bazen de gücü simgeler.

Kişi makam ve itibar sahibi olacaktır ya da yüksek makamlarca korunan biridir. Eski zamanlardaki hayatlara meraklı biridir ve tarih sever biridir. Kalabalıklar içinde böyle birini görmek bir devlet büyüğünün gücünü ifade eder. Bu devlet büyüğü halk tarafından sevilen ve sayılan birisidir.

Rüyada Kavuk Giymek

Bazen de bir din bilginini simgeler. Rüyayı gören kişi dini yönden arayışlar içinde olan biridir. Eğer ki rüyada evinizde bulduğunuzu görmüşseniz neslinizde bir alim ya da sözü dinlenen biri olduğu söylenir.

Rüyayı gören bekar bir bayan ise heybetli bir erkeğe işarettir. Bu erkek gücü kuvveti yerinde sizi başkalarına muhtaç etmeyecek biridir. Bu kişiyle evlenmeniz halinde rahat ve huzurlu bir yaşam süreceksiniz. Küçük ise bayan hamile ise bir erkek çocuğu olacaktır. Bu erkek çocuk insanlığa faydalı bir insan olarak yetişecektir.

Eski çağları çağrıştıran bir semboldür. Rüyada görülen osmanlı kavuğu ise kişi eski güçlü devirleri özleyen biridir. Kişi çok aklı başında biridir. Çevrenizdeki insanlar sizden akıl almaya çekinmezler. Siz de bu kişilere yardımcı olmayı seviyorsunuz.

Rüyada kavuk görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status