Rüyada Kavga Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kavga görmek, uzun bir ömür süreceğinizi ve ömrünüzün başarılarla dolu olacağını gösteriyor.

Hayatını kazanmak için büyük gayretler içindedir. Eğer yenildiğinizi gördüyseniz bu bir başarısızlık demektir. Kişi zarara uğrar ve türlü belalara maruz kalır. Kişinin kendi çabası ile bir şeyler edineceğini gösterir.

Rüyasında bir din ehli ile ettiğini gören kişinin batıl inançları vardır ve bir günah işlemiştir. Ayrıca kişi agresif tabiatlı biridir ve sürekli sorunlar çıkaran biridir. Bir kız bir erkek ile kavga ettiğini gördüyse bu tutkulu bir aşk habercisidir. Hayatınıza biri girecek ve bu kişi ile önceleri yıldızınız hiç barışmayacak ancak daha sonra birbirinize ısınacaksınız.

Rüyada Kavga Etmek

Kavganın ne için edildiğine göre farklı anlamlar taşır. Sokaklarda kavga edildiğini gören kişinin ülkesinde sokak olayları baş gösterir. Bu ülkede toplumun huzuru kaçmıştır ve insanlar isyan halindedir. Ev içinde olduğunu görmüşseniz hanenizde bir sorun olacağını söyler size. Sakin ve anlayışlı olmanız halinde bu sorunları aşabilirsiniz. Okulda kavga ettiğini gören kişi öğrenci ise okulda yolunda gitmeyen şeyler olduğuna yorulur.

Rüyada Kavgaya Girmek

Sizin kuyunuzu kazan arkadaş görünümlü kişilerle etrafınız sarılmış durumda. Her ne kadar hoş karşılanmayan bir davranış olsa da aslında ne için olduğuna göre anlamı değişebilir. Bazen hayatınız için verdiğiniz mücadeleyi simgeler bazen bir zararı bazen de hoş atışmaları simgeler. Eğer ki kanlı bitiyorsa bu yaşanacak kötü olayları gösterir.

Rüyada kavga görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status