Rüyada Kavanoz Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kavanoz görmek, hal ve hareketlerine çok dikkat eden kişilere yorumlanır. Bu siz de olabilirsiniz bir yakınınız da olabilir.

Dolu ise bu bereket demektir ve yeni umutlar ve hayattan beklentilerinizin olduğunu gösterir. Boş ise bu da kişinin fakirleşeceğine yorumlanır. Maddi yönden durumunuz kötüleşecek ve darlığa düşeceksiniz. Bazen de becerikli bir hanıma işaret eder.

Rüyayı gören kişi bekar bir erkek ise çok marifetli bir eşi olacaktır. Evli bir erkek ise çok asil bir eşi vardır. Renk renk ise ev ekonomisinden anlayan bir kadın demektir. Bu kişi anneniz de olabilir eşiniz de olabilir. Kocaman ve boş ise çok büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağınızı söyler.

Rüyada Kavanoz Almak

Rüyayı gören kişinin içi dışı bir bir insan olduğuna yorumlanır. Bu kişinin fikri neyse zikri de odur. Düşürüp kırdığını gören kişinin ilişkisinde bir sorun patlak verecektir. Bu yaşanan sorun sizi geri dönüşü olmayan bir yola sürükleyecektir.

Birinden aldığını gören kişiye tanımadığı biri yardım edecektir. Bu yardım ile işleriniz bayağı bir kolaylaşacak ve rahatlayacaksınız. Sayısı size o sayı kadar güzel haberlerin olduğunu gösterir. Narin ve hassas bir insan olduğunuzu söyler.

Siz şaka bile olsa bir sözden kolay alınabilen bir insansınız ve bu durum arkadaşlarınız arasında hiç sevilmeyen bir durum maalesef ki. Sizin insanlarla olan ilişkileriniz de pamuk ipliğine bağlı. İçinin görünmemesi ya da içinde ne olduğunun bilinmemesi gizli kapaklı işler yaptığınızı gösteriyor.

Rüyada kavanoz görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status