Rüyada Kaval Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kaval görmek, etrafınızda konuşmayı çok seven birinin olduğunu gösterir.

Bu kişi fazla konuşan patronunun olabilir. Ya da arkadaş ortamınızda gereksiz kafa ütüleyen insanlar var ve siz bu durumdan oldukça rahatsızsınız. Şiddetli bir tartışmanın ortasında bulacaktır kendini. Bu tartışma aile ortamınızda olabilir. Çok kötü bir kaval sesi duyan kişinin problemler yaşanacağı söylenir. Bu aralar sevgiliniz ile uzun ve gürültülü tartışmalar yaşayabilirsiniz.

Sesi kulağa hoş gelen bir ses ise tartışma sonucunda anlaşacağınıza yorumlanır. Çaldığını gören kişi şu sıralar çok gereksiz işlerle meşgul oluyordur. Bu kişi hayatına yöne vermede zorluklar yaşıyordur ve ne yapacağını bilemiyordur.

Çok konuşan bir akrabaya yorulur. Bu akraba sizin hayatınız hakkında ileri geri konuşma hakkını ne hikmetse kendinde görüyor ve size dayanılmaz bir rahatsızlık veriyor. Ayrıca ara buluculuk yapan birine yorulur. Bu kişi sizde olabilirsiniz bir tanıdığınız da olabilir. Bu arabulucu başkalarını rahatlatma ya da yatıştırma görevi görüyor.

Rüyada Kaval Sesi Duymak

Kişi emin olmadığı işlerle uğraşıyordur. Bu kişi kulaktan dolma bilgilere çok inanan biridir ve yanlışlar yapmaktadır. Genelde hoş karşılanmayan konuşmaların döndüğünü simgeler. Etrafınızda kötü karakterli ağzı bozuk kişiler bulunmaktadır. Saygınlığınızın zarar görmemesi için bu kişilerle aranıza mesafe koymalısınız.

Bazen de bir topluluğu simgeler. Kişi bir topluluğun oluşacağı bir etkinlik düzenliyordur. Sattığını gören kişi dili ile para kazanan biridir. Zarar gördüğünü gören kişi depresyondadır ve içine kapanmıştır. Bu kişi dış dünyaya kendini kapatmıştır ve insanlarla muhatap olmak istemiyordur.

Rüyada kaval görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status