Rüyada Kavak Ağacı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kavak ağacı görmek, heybetli, kötü karakterli bir adama yorulur. Bu kişi çevresinde pek sevilmeyen, konuşmaları hoş karşılanmayan bir kişidir.

Aynı zamanda hasta, kimseye faydası bulunmayan kişilere de yorulur. Ayrıca kişinin eşi vefat edeceği söylenir. Eğer kişi hasta ise ölür. Dikiyorsanız bu yeni bir hayattır ve çocuğunuz olacağına yorulur. Kişi makam ve mevki sahibi biri olacaktır.

Ya da bu kişinin neslinde ilminden faydalanılan bir alim olduğu söylenir. Ayrıca bu kişi hayatını kendi eliyle kurmuş bir insandır. Bazen gören kişi için bu rüya evlilik demektir. Evlenip eşinizle uzun bir ömür süreceksiniz.

Rüyada Kavak Ağacı Sulamak

Değerli bir malınızı simgeler. Malınızı paylaşacaksınız demektir. Yandığını gördüyseniz bu size gelecek maddi bir zarardır. Gereksiz insanları hayatınızdan çıkardığınızı gösterir. Çevrenizdeki engelleri aşmaya başladınız ve temizlik yapıyorsunuz. Suladığınızı görmeniz sizin bilgilerinizden ve aklınızdan yararlanan insanların varlığını gösterir. Siz hem kendi hayatınızı idare ediyorsunuz hem de başkalarının hayatına faydanız bulunuyor.

Rüyada Kavak Ağacı Gölgesi Görmek

Hayatta kazanılan başarıları simgeler. Bu başarılar okul, iş ve özel hayatınızda olabilir. Gölgesinde soluklandığını gören kişinin hatır sayılır dostları vardır. Bu kişi huzurlu ve dingin bir hayat sürüyordur. Kişi erkek ise bu iyi bir aile babası olduğunu gösterir.

Kendini şu sıralar yalnız, çaresiz, üzgün ve mutsuz hissediyorsun. Sürekli yalnız kalman da seni bu ruh haline itmişe benziyor. Kabuğundan çıkıp arada arkadaşlarının arasına katılsan iyi edersin. Onlar da senin bu haline çok üzülüyorlar ve sana yardım etmek istiyorlar. Ancak sen kendini hem arkadaşlarına hem de ailene karşı kapatmış gibisin.

Rüyada kavak ağacı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status