Rüyada Kaşık Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kaşık görmek, var varlığınızın çoğalacağına yorulur. Eğer ki kötü şartları olan bir işte çalışıyorsanız daha çok kazanacağınız bir iş fırsatı yakalayacaksınız.

Hatta size yüklü bir miktar para miras bile kalabilir çünkü bolluk ve berekettir. Uğraştığını gören kişinin sevdiği bir işi vardır ve bu kişi işiyle meşgul olmaktan hiç şikayetçi değildir. Görülen kaşığın değerli bir madenden yapılmış olması rüyayı gören kişinin çok değerli bir insan olduğunu gösterir.

Siz insanlar arasında çok sevilen ve fikri sorulan bir kişisiniz. Bekar ise bu ona kısmet olduğuna yorumlanır. Siz zengin biri ile evlenecek ve maddi sıkıntı çekmeden yaşamınızı devam ettireceksiniz. Eski ise kişinin antika merakı olduğunu söylemektedir.

Kişinin aileden gördüğü terbiyeyi simgeler. Rüyada görülen kaşığın kırılmış olması mallarınıza ortak olan birinin çıkacağını gösterir. Bu bir kardeş ya da akrabadan biri olabilir. Kişi çiftçi ise bağının bahçesinin bereketi artacak, öncekilerden daha fazla mahsül elde edecektir.

Takımı aldığını gören kişi yeni bir hayata başlama arefesindedir. Siz yeni evlenecek ve ev açacaksınız. Kaşık havası oynadığını gören kişi etrafınca deli dolu biri olarak tanımlanır. Bu kişi yerinde duramayan ve enerjisi hiç bitmeyen biridir.

Rüyada Tahta Kaşık Görmek

Değerli bir aile büyüğünüzün olduğuna yorumlanır. Siz bu aile büyüğüyle oldukça zaman geçiriyor ve onun bilgi  ve deneyimlerinden yararlanmaya çalışıyorsunuz. Kaşığının kırıldığını gören kişinin evinde bazı sert tartışmalar yaşanacaktır. Tartışmanın sonunda yaşanacak gelişmeler tamamen size bağlı olup kendinize hakim olursanız bu sorunu  kolayca atlatabilirsiniz.

Rüyada kaşık görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status