Rüyada Kase Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kase görmek, hamarat bir hanıma işarettir. Rüyayı gören kişi bekar ise çok becerikli bir eşi olacaktır.

Eğer evli ise eşi çok iyi bir hayat arkadaşıdır. Evin geçimini eşinizin çok iyi bir şekilde organize ettiğine yorulur. İçinde su varsa eğer bu bir bebek haberidir. Siz ya da bir yakınınız bebek müjdesi alabilirsiniz. Hasta bir insanın bir şey içtiğini görmesi kişinin vefatına yorumlanır. Kırıldığını gördüyseniz bir açıdan zarar edeceksiniz demek oluyor bu.

Rüyayı gören kişi ticaret ile uğraşıyorsa zarar edebilir. Başka bir iş ile meşgul ise borca girebilir. Sattığını gören kişi bereketli biridir. Ve bu kişi insanlara yardımlarda bulunan biridir. Dolu olması ne kadar iyiye yorulursa boş olması da bir o kadar dert ve sıkıntı demektir.

Aşk habercisi de olabilir. Mesela rüyayı gören kişi bekar ise ve bir şey içmişse bu bir aşk haberidir. Kim bilir belki de içtiğiniz de aşk şarabıdır. İçindekileri döktüğünü gören kişi mal kaybedecektir. Özel işlemeli bir parça olması sizin değerli zevkleriniz olduğuna yorumlanır.

Kişinin devlet makamlarından bir büyüğü ile işi olacaktır. Evin hanımını işaret eder. O yüzden durumu evin hanımın içinde bulunduğu vaziyeti gösterir. Kase ile bir şey ikram eden kadın görülmesi gebelik işaretidir. Değerli bir parça ise erkek çocuğu olacağına yorulur.

Rüyada kase görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status