Rüyada Kasa Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kasa görmek, beden sağlığı olarak yorumlanır. Rüyada kasa gören kişi kasanın durumuna göre farklı anlamlar içerir. Rüyasında kırık kasa gören kişi bedensel olarak rahatsızlıklar yaşayabilir. Rüyada sağlam bir kasa gören kişi bedensel olarak güç kazanabilir. Bazı rahatsızlıkları varsa şifa bulabilir. Spor yapabilir ve sporla zindelik yaşayabilirsiniz.

Rüyada Kasa Açmak

Sırların ortaya çıkması olarak yorumlanır. Rüyada kasa açtığını gören kişi veya kasadan bir şey döktüğünü gören kişi sırların ortaya çıkması olarak yorumlanır. Uzun zamandır gizlediğiniz bir sırrınız ortaya çıkabilir. Sırın ortaya çıkması ilk başta sizi rahatsız etse de sonradan bu durumdan memnun olacaksınız. Büyük bir yükün üstünüzden gittiğini hissedeceksiniz.

Rüyada Kasa Anahtarı Görmek

Bazı rahatsızlıklar olarak yorumlanır. Kişi bazı rahatsızlıklar yaşayabilir. Rüyanızda kasanın anahtarı elinizde kırıldığını görüyorsanız ani rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Yürürken ayağınız burkulabilir yada bir yerlerinizde incinmeler olabilir. Çoğu zaman paranızın artacağına delalet eder.

Rüyada İçi Dolu Kasa Görmek

Çalışmıyorsa yeni bir iş teklifi alabilir, maaşı düzgün bir işe başlayabilir ya da zaten çalışıyorsa bulunduğu mevkiden daha üst bir mevkiye yükselebilir. Büyük bir maddi zarara uğrayacağınızın göstergesi olabilir. Aynı zamanda içi boş bir kasa görmek, gereksiz yere çok fazla harcama yapacağınızın göstergesi olabilir. Kasa sembolü genel olarak maddiyatla ilgili bilgiler verir. Bunun yanı sıra iş hayatınızda yaşayacağınız değişiklikler ile ilgili de bilgi verebilir. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişi yapacağı harcamalara dikkat etmelidir.

Rüyada Kasa Çalmak

Gizli bir işinizin yahut herkesten saklamak istediğiniz bir olayın gün yüzüne çıkması olarak yorumlanır. Rüya sahibinin kişisel bilgilerinin ya da özel hayatının gizli alanlarının gün yüzüne çıkmasına yorumlanır. Bununla birlikte kolay yoldan para kazanmak anlamına gelir. Bu paranında kısa sürede harcanacağına ve elden çıkacağına delalettir.

Rüyada Kasa Açmaya Çalışmak

Rüyayı gören kişinin herkesten saklamaya çalıştığınız önemli bir sırrının ifşa edilmekte olduğu, özel yaşamına dair gizli kalmasını istediği sırlarının ortaya saçılma tehlikesinin olduğu şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi eğer olur olmadık yerlerde ve yanlış insanlara sırrını açarsa olabilecekler yüzünden büyük sıkıntılar yaşayacak ve sevdiklerinin gözünden düşme noktasına gelecektir.

Rüyada Çelik Kasa Görmek

Yakın gelecekte iş konusunda yeni projelere, terfiye, uzun vadeli ortaklığa, bol kazançlı bir döneme girileceği şeklinde yorumlanır. Bu rüya ayrıca rüyayı gören kişinin yakın çevresinden sakladığı, henüz bilinmesini istemediği sırlarının ortaya çıkma ihtimalinin olduğuna, dikkatli olunmaz ve sırlarınızı paylaştığınız kişilere dikkat etmezseniz üzücü olaylarla karşılaşabileceğinizin işaretçisi de olabilir.

Rüyada kasa görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status