Rüyada Kaş Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kaş görmek, kişinin güvenliğine çok önem verdiğini gösterir. Düzgün bir şekilde ise bu kişi kendisine dost olacak insanlarla tanışacaktır.

Sizin başınıza gelecek bir musibeti savdığınızı gösteriyor. Bu dert iş yerinizde kuyunuzu kazanların bir sonuç elde edemeyeceğine yorumlanabilir. Ya da oturduğunuzun apartmanda sizin dedikodunuzu yapan kişilerin olduğunu gösterir.

Rüyada kalın ve gür ise kişinin rızkı ve kazancı aratacak demektir. Elinizin bollaşacağı zamanlara geldiniz ve bu sayede bütün borçlarınızı temizleyebilirsiniz. Klem gibi kaş ise kişi bekar bir erkek ise bu güzel bir kızla tanışacağına işarettir. Karışık ve dağılmış gören bayanın kafası karmakarışıktır ve çözemediği sorunları vardır.

Rüyada Kaş Almak

Kişinin hayatındaki düzeni simgeler. Durumu sizin iç dünyanızı yansıtıyor. Rüyasında kendi aldığını gören kişi kendine yetebilen bir insandır. Bu kişi hayatta bulunduğu noktaya hep kendi emekleri ile gelmiştir. Eğer bir başkasına kaş aldırdığınızı görmüşseniz bu bir yardım alacağınızı simgelemektedir. Bu yardım maddi bir yardım da olabilir manevi bir destek de olabilir.

Rüyanızda bir başkasınınkini aldıysanız kol kanat gerdiğiniz birisi var demektir. Siz bu kişiye her türlü yardımı yapıyorsunuz. Genel olarak kadınları ve içinde bulundukları ruh halini simgelemektedir. Küçük küçük çıkmış olması yolunuza çıkan ufak engelleri simgeler.

Eğer ki bunları temizleyebilmişseniz sorunlardan kurtulacağınız anlamına gelir. Boyayan kişi dürüst bir insan değildir. Bu kişinin içi başka dışı başkadır. Beyazlamış olarak gören kişi huzura kavuşacak demektir. Bu rüya size mutlu olacağınız günleri haber veriyor.

Rüyada kaş görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status