Rüyada Karides Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada karides görmek, hatalarınızdan hiç ders almadığınızı gösterir. Siz her kim olursa olsun size karşı bir kusuru olan kişilere aynı şekilde yaklaşmaya devam ediyorsunuz.

Tekrar tekrar güvenip onlara aynı muameleyi yapıyorsunuz. Şu sıralar yine önceden sorunlar yaşadığınız eski bir arkadaşla yolunuz tekrar kesişecek ve ona bir şans daha vereceksiniz. Ama bu sefer bu kişi sizi çok şaşırtacak onu çok değişmiş bulacaksınız.

Rüyayı gören kişinin geçmişte çok hatalar yaptığını gösterir. Bu kişi artık hatalarını telafi etmenin yollarını arıyor. Karşınıza çok fazla fırsatlar çıkacak ancak hatalarınızı telafi edip edememek tamamen size kalmış durumda. Evinde gören kişinin evinde ters giden bir şeyler vardır. Eşiniz ile kavga ettiniz ve aranız biraz limoni şu aralar.

Rüyada Karides Yemek

Pişmanlık duygusunu yansıtır. Hayata dair pişmanlıklarınız bulunuyor ve bunlar artık can sıkar duruma gelmişler. Sevgilisi ile tartışma yaşamıştır ve gereksiz tavırları için şimdi pişmanlık duyuyordur ancak geri dönüş yolunu bulamıyordur. Kişinin vazgeçmeyen bir düşmanı vardır. Bu düşman size yenile yenile yenilgiyi kanıksamış durumda ancak yine de sizle yüz yüze gelmeye çekinmiyor. Bu iş yerinden biri olabilir ya da okul hayatınızda yarıştığınız biri de olabilir.

Bazen de doğru yolu göstermeye çalıştığınız kişileri işaret eder. Kişinin etrafında hata yapan biri vardır. Siz bu hatanın farkındasınız ve bu kişiye yardımcı olmak istiyorsunuz. Kişinin çok lüks bir hayat yaşama isteği vardır. Aklı sürekli bir karış havadadır bu kişinin.

Rüyada karides görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status