Rüyada Karga Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada karga görmek, sözünün eri olmayan, güvenilmeyecek, bencil ve gaddar bir insana işaret eder.

Genellikle uğursuzluğun simgesi olarak tanımlanır. Etrafındaki insanların önerilerine kulak verdiği için ciddi zarar görebilir. Bu yüzden kişilerin etrafındaki insanların niyetinin ne olduğunu daha dikkatli düşünmeleri ve kararlarını verirken daha dikkatli davranmaları gerekir. Şanssız ve kötü olaylar yaşayabileceğiniz bir dönemin içerisine girebileceğinizi gösterir.

Rüyada Karga Kovalamak

Yalancı, kibirli, sözünde durmayan, bencil ve kötü bir adamın simgesidir. Haram bir mal elde edecek, fakirlik ve yoksulluk içerisine düşecek demektir. Evin üzerinde duran bir karga ise, o evin hanımı hakkında gıybet edecek kişilerin olduğunun göstergesidir. Ayrıca sevdiklerinizden ve dostlarımızdan ayrılarak gurbete gitmeniz gerekeceğine delalettir. Kötü niyetli, yalancı, kibirli, bencil ve sözünde durmayan bir kişinin etrafınızda olduğunu gösterir.

Rüyada Karga Öldürmek

Pek iyiye yorulmaz. Bu yüzden rüya sahibinin etrafındaki insanların samimiyetini ve gerçekliğini tekrar gözden geçirmesi gerektiğini gösteren bir uyarı niteliğindedir. Evinin içinde birçok karga, ömrü boyunca ona yetecek kadar çok para ve mala sahip olunacağının göstergesidir.

Ayrıca insanların yaptığı dedikodulara ve kötü konuşmalara işaret eder. Genellikle; sıkıntıya, üzüntüye, sevdiklerinizden ayrı kalmaya ya da bir kişi tarafından beddua alacağınıza işaret edebilir.

Hane içerisinde adında D harfi olan birisi ile yaşayacağın bir görüşme canını biraz sıkabilir. Düşünmeden taşınmadan vereceğin ani kararlar yanlış ve sana verecek bir yöne sapana neden olabilir, bu ara ani kararlar vermekten çekin. Seni senden çok düşünen orta boylu, hafif toplu bir adamın hayatına girmesiyle aşka ve mutluluğa doyacaksın.

Rüyada karga görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status