Rüyada Karanfil Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada karanfil görmek, hayatınızda biri olduğunu gösterir. Bu da aşk hayatınızın hareketli olduğunu söyler. Kişinin mutlu bir birlikteliği vardır ve bu kişi ona hoş sürprizler yapmaktadır.

Mutluluğa yorumlanır. Bu mutluluğun illa özel hayatınızda olması gerekmiyor. İş hayatınız istediğiniz gibi gidiyordur ve bu da sizi mutlu kılıyordur. Mutlu bir aile hayatınız olduğunu gösteriyor.

Rüyayı gören kişi erkek ise bu kişi iyi bir aile babasıdır ve ailesini çok iyi idare ediyordur. Kırmızı olması büyük bir aşk yaşayacağınıza yorulur. Rüyayı gören kişi yalnız biri ise bu aralar doğru kişi ile karşılaşmanız çok olası görünüyor.

Sıkıntılı bir hayatın ardından rahat bir yaşam süreceğinize yorumlanır. Rüyasında geniş bir bahçeden topladığını gören kişi ailesi ile mutlu uzun bir yaşam sürecektir. Kişinin platonik bir aşkı vardır ve bu kişi onun gönlünü kazanmanın yollarını arıyordur ya da sadece sizin güdümünüzde olan bir ilişki yaşıyorsunuz demektir.

Rüyada Karanfil Dikmek

Kendinizde sevdiğiniz kişiyi şaşırtacak hoş değişikler yapmaktasınız. Solmuş olması ufak bir sağlık sorununa işaret eder. Başkasından gelen bir hediye ise sizi kazanmaya çalışan birinin varlığını gösterir. Kokladığını gören kişi yasak aşk yaşıyordur. Bir başkasını görmüşse eğer o kişinin yasak bir aşkı vardır. Hayatınızda aklınızı çelmeye çalışan gösterişli bir var. Bu kişiye karşı dikkatli olmalısınız. Sizin ilişkinizi ya da aile  hayatınızı bozmaya niyetli biri olabilir.

Rüyada karanfil görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status