Rüyada Karagöz Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada karagöz görmek, size sürprizler olduğunu gösteriyor. Bu sürprizlerin yakın zamanlar içinde olacağını söyleyebiliriz.

Rüyayı gören kişi bekar ise bu mutlu haber bir evlilik haberi olabilir. Rüyayı gören kişi evli ise yeni bir bebek müjdesi hanenizi sevince boğabilir. Bu dönem hayırlı gelişmelere gebe. Uzun zamandır beklediğiniz terfiyi bu zamanlarda alabilirsiniz. Siz artık hak ettiğiniz önemi göreceksiniz çünkü sizde ki cevher artık amirleriniz tarafından fark edildi.

Öğrenci ise uzun zamandır sorun olan derslerinden kurtulacak ve yeni bir sayfaya başlayacak demektir. Yine bu iyi haberler alacağınız dönemin içinde sizi geren borçlarınızdan kurtulacak artık bir rahata kavuşacaksınız. Çok sıkıntılı zamanlardan geçtiniz ve yeteri kadar bunaldınız.

Rüyada Karagöz Oynattığını Görmek

Sizin esprili bir kişiliğe sahip olduğunuzu gösteriyor. Kişi çevresinde çok sevilen biridir. Siz arkadaş ortamınızı kahkahalara boğan birisisiniz ve haliyle bir toplulukta gözler hemen sizi arıyor olmuş. İnsanlara şakalar yapmayı seviyorsunuz ve onları oynatmaktan büyük keyif alıyorsunuz. Kişinin sanatsal yönü çok gelişmiştir. Siz sanatsal her aktiviteye zaman ayırmayı başarıyor ve bundan çok keyif alıyorsunuz. Hemen her etkinliğe katılıyor olmanız her konuda sizi fikir sahibi yapıyor.

Rüyada Karagöz ve Hacivat Görmek

Kişi eski usul eğlence tarzlarına merak duyuyordur. Siz hala o eski zamanların temiz eğlenme tarzlarına özlem duygusu taşıyorsunuz. Hazır cevap bir kişiyi temsil eder. Bu kişi siz de olabilirsiniz etrafınızdan biri de olabilir. Şöyle bir düşünün bakalım etrafınızda pabuç kadar dilli kim var. Eğer bulamadıysanız yakın zaman içinde böyle birisi ile tanışacaksınız demek oluyor. Bu kişi dili ve zekası ile sizin başınızı döndürecek.

Rüyada karagöz görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status