Rüyada Kar Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kar görmek, size atılan bir iftiradan aklanacağınız anlamına gelir. Bembeyazdır ve saflığı, temizliği simgeler.

Hayatınıza yeni bir başlangıç yapma düşünceleriniz bulunuyor olabilir. Şu aralar attığınız her adımdan olumlu sonuçlar alabileceğiniz bir dönemdesiniz. İçinizde sıkıntı ettiğiniz bazı sorunlarınızdan kurtulacağınız anlamına gelir. Aklınızı kemiren takıntılarınız var ve bunlardan kurtulacaksınız. Yağdığını gören kişinin hayatında yenilikler yaşanacaktır. Bu yeni bir iş ya da yeni bir okul olabilir. Bu dönemde borçlarınızı temizleyeceksiniz ve yeni bir harcama planı yapacaksınız. Bazı çevrelerden menfaat elde edeceğinizi gösteriyor.

Huzurlu ve dingin bir hayatı simgeler. Sizin aile yaşantınız çok güzel ve insanlar tarafından takdir ediliyorsunuz. Çevresine faydası dokunan bir kişidir. Bu kişiler size minnet borçlu ve hayatlarında güzel izler bırakmışsınız.

Rüyada Kar Temizlemek

Kişi büyük bir yükten kurtulur. Bu kişi eğer hasta ise şifa bulur, borçlu ise borcu biter. Bolluk ve bereketi temsil eder. Bu rüya sizin rızkınızın temiz olduğuna yorulur. Ayak izlerinden yürüdüğünü gören kişinin hayatta örnek aldığı bir büyükten bahsedilir. Bu bir akraba da olabilir bir din alimi de olabilir. Berraklığı gösterir. Siz çok temiz düşünen bir insansınız ve bu huyunuz insanlar tarafından çok seviliyor.

Rüyada yaz ayında yağdığını gören kişinin aşk hayatı hareket kazanacak demektir. Altında kaldığını gören kişinin sorunları vardır ve bu sorunlarla tek başına mücadele veriyordur. Rüyasında kar topu oynadığını gören kişi hayattan zevk almasını bilen biridir.

Rüyada kar görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status