Rüyada Kaplan Görmek

Rüyada kaplan görmek, iş veya eğitim hayatında örnek gösterilmeye ve güce kudrete yorumlanır.  Bu rüya bazı yorumcular tarafından da gücü ve kuvveti yerinde bir erkeğe yorumlanır. Bir erkekten büyük bir destek alabilirsiniz. Size inanıp öncülük edebilir ve hayatınızda çok önemli bir rol edinebilir. Tabi bu kişi siz de olabilirsiniz ve çevrenizden bir erkek de olabilir. Rüyada kaplanın üzerinde olduğunu görmek, çalışma hayatına gücü simgeler. Kişi makam ve itibar sahibi olur, saygınlık ile anılacak işler başarır.

Rüyada Kaplan Yavrusu Görmek

Yeni bir iş veya plan projeye dahil olan kişilerin en başa geçeceklerine yorumlanır. İş hayatına yeni girenler de çalıştıkları yerde en üst makama erişirler. Gün geçtikçe işlerinizde yükselebilir ve terfi alabilirsiniz. Sizi kariyerinizde takdir eden insanlar hak ettiğiniz değeri verirler.

Rüyada Kaplan Öldürmek

Tüm engelleri aşmak ve zorlukların üstesinden gelmek şeklinde yorumlanır. Yakın zamanda büyük bir hayal kırklığı ve çöküş yaşayan kişiler durumlarını düzeltirler. Sıfırdan yeniden güç sahibi olunur ve elinizi attığınız her işte başarı gelir.

Rüyada Kaplan Sevmek

Size doğru yolu gösterecek olan bir insana yorumlanır Otorite sahibi bir insan size doğru yolu gösterir ve sizin örnek aldığınız kişiler ile aynı makam mevkiye yükselebilirsiniz. Zamanında birine yapılan iyilik de iş hayatında karşınıza çıkabilir.

Rüyada Kaplan Isırması Görmek

Rüyada kaplan tarafından ısırılmak, sizi yıldırmayan bir şeyden güçlü çıkmaya yorumlanır. Büyük bir kazık yiyen kişiler artık daha temkinli olurlar. Rüyada bir kaplan avladığını görmek, doğru yoldan ayrılmış biri demektir. Bu kişi son zamanlarda kendisiyle hiç uyuşmayan işler yapmaya başlayabilir ve size de zararı dokunabilir  Biraz daha temkinli davranmak zorunda kalabilir, bazı insanların hatalarını foyalarını ortaya çıkarabilirsiniz.

Rüyada Kaplan Kovalamak

Rüyada kaplan kovaladığını görmek, bir erkek bireye işaret eder. Eğer bu rüyayı hamile olan bir kadın görürse, erkek çocuğu olacağına yorulur. Bunun yanı sıra kişiye beklemediği bir yerden yardım gelecektir. Rüyada görülen kaplanın güçsüz olması ise gelen yardımdan fayda görmeyeceğinize yorumlanır.  Rüyada birden fazla kaplanın aniden karşınıza çıktığını görmek, sizi bekleyen tehlikeli bir durumdan kurtulmaya yorumlanır.

Rüyada Kaplan Yakalamak

Rüyada kaplan yakaladığını görmek çok hayırlıdır ve bu rüya gücü simgelemektedir. Aynı zamanda bir hatadan sonra tövbe ettiğiniz anlamına da gelebilir. Rüya sahibinin yakın çevresinde kendisini koruyan ve önemseyen çok güçlü arkadaşları olabilir ve bu arkadaşlar her zaman sizin yanınızda olan kişiler olduğunu gösterir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kutucuğuna kendi rüyalarınızı paylaşabilirsiniz. Rüyalarınız editör ekibimiz onayladıktan sonra sitemizde paylaşılır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status