Rüyada Kapı Görmek

Rüyada kapı görmek, tez zamanda mal mülk sahibi olmak hatta ev sahibi olmak şeklinde yorumlanır. Eğer yakın zamanda yeni bir ev almayı düşünüyorsanız, ev sahibi olmak gibi planlarınız varsa, birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz çok güzel bir ev satın almanız olasıdır. Hatta bu durum ne kadar şanslı olduğunuzu gösterecek ve makul fiyata hayalinizden güzel eve sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra başka şehre taşınmak zorunda da kalabilirsiniz ya da ev tutabilirsiniz. Yer yurt değişikliği olarak da yorumlanır.

Rüyada kapı çalmak, ev almak için işlemlere başlamak demektir. Rüyada kapının çaldığını duymak, ani gelecek misafire ya da birinin size sürpriz yapmasına da yorumlanır. Rüyada kapının açılması, bankaya kredi için başvurarak ya da başka seçenekler ile borç altına girmek ve mülk edinmek demektir. Bunun yanı sıra tapu işlemleri için da uğraşılabilir. Rüyada kapıdan içeri girmek, bir haneye gelin ya da damat olarak gitmek demektir. Eğer evli iseniz, aileye gelecek gelin veya damadı simgeler. Yakın zamanda aileniz genişleyebilir.

Rüyada tahta kapı görmek, bazı kararsızlıklar yaşamak ve zor bir süreç atlatmak demektir. Belirsizlikler bir süre canınızı sıkabilir. Rüyada demir kapı görmek, zor yollardan kazanılan mal mülk ya da eşya demektir. Zorluklarla mücadele etseniz, de bir şeylere sahip olabilirsiniz. Rüyada evin dış kapısını açık görmek, başka bir yere taşınmak ya da tek başına yaşamaya başlamak demektir. Artık anne ve babanızdan uzak yaşamanız ve kendi ayaklarınızın üzerinde durmanız gerekebilir. Evli olanlar için de boşanma olarak yorumlanır. Rüyada kendi evinin kapısını açık görmek, ev içinden biri ile bir süre ayrı kalmak ve onu özlemek demektir. Aile fertlerinden biri, bir süreliğine farklı bir yerde yaşamak zorunda kalabilir. Rüya sahibi de başka bir yerde konaklamaya başlayabilir ya da iş için gidebilir.

Rüyada beyaz kapı görmek, temiz kalpli bir kadın olarak yorumlanır. Kişi ailesindeki ya da çevresindeki bir kadından büyük bir iyilik görebilir.  Rüyada yeni kapı görmek,  çevresindeki insanlardan iyilik görmek, yeni tanışacağınız kişilerin size fırsatlar sunması demektir. Rüyada oda kapısı görmek, kardeş, anne, sevgili gibi hayatınızda önemli olan kişilerle uzlaşmanın zor olması demektir. Sağlık sorunları olabilir ya da bir takım anlaşmazlıklar yaşanabilir.

Rüyada kırık kapı görmek, bazı maddi kayıplar olarak yorumlanır. Rüyasında kapıyı kırdığını gören kişi parasal yönden küçük kayıplar yaşayabilir. Son zamanda harcamalarınıza çok daha fazla dikkat etmelisiniz. Özellikle gereksiz harcamalar sizi zor durumda bırakabilir. İhtiyacınız olmayan alışverişlerden ve gereksiz alımlardan sakınmalısınız. Rüyada kapı çaldığını gören kişi, bir süredir beklediği bir haber alır. Ya da yeni fırsatlar karşısına çıkar. Ayrıca yeni bir başlangıcın eşiğinde olabilir veya daha hayırlı olacak yeni bir işe girebilir. Evinize misafir gelmesi de olasıdır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status