Rüyada Kanguru Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kanguru görmek, şansa, mutluluğa ve doğruluğa işaret eder. Kişi, her zorluğun ve sıkıntının üstesinden gelebilecek bir meziyette olmak anlamına gelir.

Mutlu bir geleceğe, işlerinizde şansınızın hep yanınızda olacağına ve her sıkıntının üstesinden gelinerek refaha kavuşulacağının göstergesidir. Kişinin şansı ve kısmeti açılır. Bolluk, bereket ve bol kazanç kazanacağı günlerin yaklaştığını gösterir.

Rüyada Kanguru Gibi Zıplamak

Kişinin nitelikli, asil, başarılı ve iyi birisi ile karşılaşacağını ve hayatının devamında bu insan ile yakın bir ilişki içinde olacağının göstergesidir. Rüya sahibinin çevresinde yaşanacak can sıkıcı olaylar yaşanacağının göstergesidir. Maddi anlamda sıkıntıya düşebilir, işlerinde bozulma ya da ev içerisinde huzursuzluk ve tatsızlıklar yaşanabilir.

Rüyada Kanguru Kovalamak

Genellikle bol şans, bereket, hayırlı kazanç ve nimet anlamlarını taşır. İyi bir geleceğin ve yaşanılan sıkıntıların geçeceğinin göstergesidir. Kişi bu zamana kadar yaşadığı sıkıntıları aşacak ve en sonunda da rahata kavuşacak demektir.

Bekarlar için kısmetin açılacağına ve kısa bir zaman içinde de nikah masasına oturacağına, evli olanlar için ise, yeni bir çocuk sahibi olunacağına ve içinde muhabbet ve huzurun hakim olacağına yorulur. Genellikle özel yaşantısında şanslı ve erdemli bir kişidir.

Geçenlerde katıldığın bir etkinlik seni çok mutlu etmişe benziyor. Epeydir monoton giden hayatını artık canlandırmanın zamanı geldiğini düşünüyorsun. Medistasyon ve yoga ile ruhunu arındırmayı tercih ediyorsun. Ara sıra arkadaşlarınla da vakit geçirsen fena olmayacak. Onlarla zaman geçirmen sana ilaç gibi gelecek, üstelik vaktin nasıl geçtiğini de anlayamayacaksın. Şu sıralar şansın açık görünüyor.

Rüyada kanguru görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status