Rüyada Kandil Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kandil görmek, bir dileğinizin gerçekleşeceğine yorulur. Ayrıca insanın içindeki imanın da göstergesidir.

Kişi hamile ise bir erkek çocuğu olacaktır ve bu çocuk ilim irfan sahibi, aydınlanmış biri olacaktır. Işığı ince ve cılız ise bu kız çocuğunuz olacağını söylemektedir. Rüyayı gören kişi hasta ise şifası yakındır. O ülkenin adalet ile yönetildiğini gösterir. Sönmesi kişinin vefatına yorumlanır. Bir başkasının elindekinin söndüğünü görmüşseniz bu o kişinin vefatı demektir. Yine aynı şekilde hamile kadın için kendinin ve bebeğin öleceğine yorulur.

Rüyada Kandil Yakmak

İlim ve yüksek mertebeye yorulur. Bir kişi rüyasında güçlü ışık saçan bir kandilden ışık aldığını görmüşse ilminden faydalandığı alim bir kişiden bahsedilir. Siz bu alim kişinin yolundan ilerliyor ve mevkinizi yükseltiyorsunuz. Evindeki söndüğünü gören kişinin evinde sorunlar baş gösterir ve karışıklıklar çıkar. Bu evde yanlış işlerle meşgul olan şahsiyetler yaşamaktadır.

Ayrıca yaşanılan çevrede salih insanların varlığını gösterir. Işığının zayıf ve sönmeye yakın olması kedere yorumlanır. Şu aralar bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Evinde kuvvetli ışık saçan olduğunu gören kişinin faydalı bir çocuğu olacaktır. Camide söndüğünün görülmesi o çevreden imanlı birinin vefatına yorulur.

Rüyada Kandil Işığı Görmek

Aydınlığı çağrıştırır. Aynı zamanda gizli bazı mevzuların açığa çıkacağına yorulur. Bütün sırlar ortaya dökülecek ve gizli bir şeyler kalmayacak. Kişinin rızkı ve ilmi artacaktır. Bu kişi hayatta ulaştığı her noktaya kendi gayretleri ile ulaşmış bir kişidir.

Rüyada kandil görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status