Rüyada Kanatsız Güvercin Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kanatsız güvercin görmek, yakında alacağınız haber ya da haberlere dalalettir.

Eğer tek başına havada süzülüyorsa güzel bir haber alacaksınız demektir. Yaralı ve zor uçuyor ise kötü ve üzücü haberlerin işaretidir. Bir değil birden fazla güvercinin havada beraber uçtuklarını gördüyseniz aynı anda birçok sevindirici haber alacaksınız demektir. Uçmayan, bir yerde sabit duruyor ise mesaj iletmek istediğiniz birine mesajınızın ulaştığını ve bu mesajın onu sevindirdiğini gösterir.

Rüyada Uçan Güvercinler Görmek

Rüyada uçan güvercinler görmek, farklı anlamlara da gelebilir. Israrla birilerine ulaşmaya çalıştığınızı ancak size bir türlü dönmediğini ve uzun bir süre de dönmeyeceğini gösterir. Size doğru uçtuğunu gördüyseniz hayırlı bir kısmetiniz çıkacak ve çok kısa bir süre içinde mutlu bir yuva kuracaksınız anlamına gelir.

Çok fazla evlat ve mal edinerek hem neslinizi hem de malınızı uzun yıllar koruyacaksınız anlamına gelir. Evlat kaybetmek ya da eşten veya sevgiliden ayrılmak demektir. Sağlıklı, büyük ve güzel ise sevdiklerinize kavuşacağınızı gösterir.

Sürekli hareket halinde olmak olarak da yorumlanır. Gruplar halinde uçuyorsa uzun bir yolculuğa çıkmaya dalalettir. İş için ya da sadece tatil amaçlı birçok farklı ülkeye giderek yeni insanlarla tanışabilir ve bu insanlarla uzun süre iletişim halinde kalabilirsiniz. Çevreniz genişleyecek ve daha tanınır biri haline geleceksiniz.

Rüyada kanatsız güvercin görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status