Rüyada Kanat Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kanat görmek, özel hayat ve iş hayatında başarıları çağrıştırır. Rüyayı gören kişi erkek ise bu kişi geçici bir gönül ilişkisi yaşayacaktır.

Bekar bir bayan ise bu ona kısmet olduğuna yorulur. Hayatınızda hızlı bir döneme girdiğinizi göstermektedir. Güzel gelişmeler yaşayacak huzurlu bir hayatınız olacak. Hamile bayanın erkek çocuğu olacaktır. Eğer iki tane ise bu iki erkek evlada yorulur. Mal, mülk ve mevkiye yorumlanır.

Ayrıca bir çeşit üniformaya işaret eder. Askerde oğlunuz varsa ondan haber alabilirsiniz. Ya da polis ve asker gibi üniforma kullanan birisiyle bir işiniz olabilir. Yolu çağrıştırır. Bu aralar uzun yoldan bir misafiriniz gelebilir veya siz bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

Rüyada Kanatlanıp Uçmak

Evlada işarettir. Bu nedenle rüyada kanadınıza bir zarar geldiğini gördüyseniz çocuğunuza bir zarar gelecek demektir. Kanadının hasar aldığını gören kişinin çocuğu hasta olacaktır. Kanatları olduğunu halde kişi uçamıyorsa günah işlenmiş demektir. Bu kişi işlediği günahın farkındadır ve ağırlığı altında eziliyordur. Takıp uçtuğunuzu gördüyseniz bu gücü ve kuvvetinizi simgeler. Yoksul kişiye çevreden yardım gelecektir. Kocaman ve bembeyaz ise iyi bir habere işarettir.

Rüyada Kanat Takmak

Genel olarak iyi gelişmeler yaşanacağına yorumlanır. Bir asker ise terfi edecek demektir. Aynı şekilde gören bir kişi iş yerinde daha iyi bir pozisyona gelecektir. Kişinin özel hayatı da hız kazanacaktır. Hayatınızda biri varsa ilişkinizi bir adım öne taşımaya karar verebilirsiniz.

Rüyada kanat görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status