Rüyada Kamera Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kamera görmek, rüyayı gören kişinin bazı sorunları kafasında çok büyüttüğünü gösterir.

Bu sorunlar ile ilgili karar verme konusunda tereddütleriniz var. Ayrıca bu sorunları kendiniz çözmek istediğinizden kimseden de akıl almak istemiyorsunuz bu da sizi iyice çıkmaza sürüklüyor. Kişinin hayalperest biri olduğu tabir edilir. Bu kişi olmayacak hayaller kurarak zamanını ve gençliğini boşa harcamaktadır. Aynı zamanda unutamadığı bir takım şeyler vardır geçmişinde. Bu bir kişi de olabilir bir anı da olabilir. Bu anlar sürekli gözünüzün önüne geliyor ve hep taze kalıyorlar.

Evinde gizli kamera bulan kişi pimpirikli bir yapıya sahiptir. Ayrıca bu kişi biraz kendini beğenmiş birisidir. Herkesin onu gözetlediğini düşünen, sürekli ilgi görmek isteyen şımarık bir yapısı vardır. Bu kişinin atlatamadığı bir takım olaylar herkesten şüphe etmesine neden olmaktadır.

Rüyada Kamera Kullanmak

Kullandığını gören kişi meraklı bir insandır. Herhangi bir şey bu kişinin merakını cezbedebilir. Bu kişi takıntılı bir tiptir ve aynı şeyleri yapmaktan ya da aynı şeyleri konuşmaktan hiç usanmaz. Böyle insanlar hayatta bir adım dahi ilerleyemez hep yerinde sayarlar.

Kırıldığını gören kişinin çok temiz sandığı anıları o kadar da masum değildir aslında. Çünkü yanında ki insanlar ona karşı dürüst kişiler değildir. Siz onlara dostça yaklaşırken onlar sizin kötü olmanızı isteyen kişiler.

Rüyada Kameraya Çekmek

İnsanların hayatını merak ettiğinizi gösterir. Çekim yaptığınızı görüyorsanız etrafınızda olup bitenleri çok merak ediyorsunuzdur. Bu özelliğinizi köreltmeniz gerekmektedir. Tanımadığı insanların görüntülerini gören kişinin hayatına müdahalede bulunan birileri vardır. Siz farkında değilsiniz ama hayatınızı başkaları yönlendiriyor.

Rüyada kamera görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status