Rüyada Kamçı Görmek Ne Demek? Tabiri Nedir?

Rüyada kamçı görmek, güce ve kuvvete yorumlanır. Sizin elinizde ise güçlenecek olan sizsiniz. Bir başkasının elinde görmüşseniz bu o kişinin güç kazanacağına yorulur.

Ayrıca gören kimse o kişiye nasihatte bulunacaktır. Eğer kamçıladığınız kişiye zarar verdiğinizi görmüşseniz o kişiye hakaretler ettiğinizi gösterir. Yetkili birinden hayır göreceğiniz anlamına da gelir. Kişi bir günah işlemiştir ve bu rüya ona işarettir. Rüyayı gören kişinin sorunlarının biteceğine hayallerinin biteceğine ve çevresinden kötü olmasını bekleyen kişilere karşı galip geleceğine işarettir.

Rüyada Kamçılamak

İsteklerinizin gerçekleşeceği anlamına gelir. Kazançlı olacağınız bir döneme giriyorsunuz ve şans sizden yana olacak artık. Bu dönemde daha çok kazanacağınız bir iş bulacaksınız. Maddi sorunlarınızın sebep olduğu sağlık problemlerinizi yavaşça atlatıp şifa bulacaksınız. Bir süredir sevgilinizle olan kavgalarınızda artık son bulacak.

Aranızdaki problemleri karşılıklı konuşarak çözeceksiniz. Hayatta emin adımlar atmanız için sizi kamçılayan birilerinin varlığını simgelemektedir. Bu kişi her zaman arkanızda olan desteğini esirgemeyen anneniz, onunla bir gelecek kurmak için uğraştığınız sevgiliniz ya da can dostunuz olabilir. Hayatınızda size inancı olan insanlar var ve siz onlardan güç alıyorsunuz.

Rüyada Kamçılanmak

Genel anlamda güç demektir. Ancak bunun size karşı bir güç mü ya da sizden yana bir güç mü olduğunun anlaşılması için rüyanın diğer ayrıntılarının da bilinmesi lazım. Mesela  köle gibi kamçılanmanız destek değil köstektir. Kötü olmanız için size çamur atacak insanların var olduğunu söyler. Ama genel olarak güç ve mevki sahibi olmaya yorulur.

Rüyada kamçı görmek ne demek?” anlamını öğrenen değerli okuyucularımız, rüyalarında gördükleri diğer sembollere de sitemizden bakabilirler. Aşağıda yer alan yorum bölümünden rüyalarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status